Bu hafta ev turunda, evinin hem beyazlığını, hem temizliğini hem de sadeliğini sevdiğim sevgili Ayşegül’ün evindeyiz!

Pekii, evini Ayşegül’den dinlemeye ne dersiniz 🙂

—–Merhaba, Evimde en çok mutfağımı seviyorum.. Country tarzına ağırlık vermem bu mutfakla başladı aslında. Görür görmez aşık olmuştum. Sipariş verdikten hemen sonra eski mobilyalarımı satıp ikea mobilyalarımı almıştım…ikea yı çok seviyorum. 🙂

Mutfakta pembe seviyorum.
Bebek odasında beyazı pembe ve vizon ile birleştirdim.. Şimdi birde biraz mavi karıştı aralarına… Beyaz mobilya ile maceram 4 yıl önce kızıma hamile olduğumu öğrendiğim vakit üst kattaki yatak odalarını yeniden dekor etmemle başladı aslında.

 

image1

 

Mutfağımın karşısında bulunan dolap ve aksesuarlarım.. Sadeliği çok seviyorum. Daha çok beyaz aksesuarlar kullanıyorum. Canlı çiçeklerle renk veriyorum.

Bahçeye açılan bir mutfağım var ve bundan çok memnunum. Yemek kokusu böylelikle hemen gidiyor. Benim gibi biraz takıntılı insanlar için ideal. 🙂

image2 image3 image4

 

Burası ebeveyn yatak odası ve ailemize yeni katılan Mete nin ilk yatağı. Yatak odasında beyaz ve koyu yeşil kullandım. Bu iki rengi bir arada görmek bana huzur veriyor.

 

image5

 

Canlı çiçekler en vazgeçilmezim..

image7

image9

Hem Salon hem oturma odamız. Ailece en çok burda vakit geçiriyoruz. Gördüğünüz gibi çocuk olunca sadeliğine dahada çok sadelik katıp pek aksesuar kullanmadım.
Sıkıldıkca bazi küçük değişiklikler yapıyorum.. Mini mobilyaların veya aksesuarların yerini sıkca değiştiririm.

image10 image11 image12

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim. Hepinize sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum. Küçük büyük, renkli renksiz hiç farketmez evi yuva yapan bence içindeki insanların huzuru..

Sevgili Zeynep sanada ayrıca teşekkür ederim bana bloğunda yer verdiğin için

5 thoughts on “Ev Turu/ Ayşegül’ün Evi

  1. İntsgramdan severek takip ederim kendisini..Zevkle döşenmiş bir ev…özelikle mutfağı hayallerimde.:).Sevgiler ..

  2. Ne kadar hoş bir ev.. Böyle ışıl ışıl beyaz ağırlıklı evlere bayılıyorum. Huzur kokuyor adeta.. Allah huzurla oturmayı nasip etsin kendisine.. Sevgiler ?

  3. Evi çok beğendim tek beğenmediğim şey koltuklar:-( Onun haricinde herşey mükemmel, Allah sağlıkla oturmayı nasib etsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website