En çok soru/mail aldığım konulardan biri de; anne/bebek alışverişimi yaptığım web siteleri. Varsa tavsiye edebileceğim isimler, markalar.

Öyle çok ki..

Ama hepsini ayrı ayrı ziyaret ediş nedenim var..

Örneğin eğer İpek için giyim alışverişi yapacaksam ve mağazadakilerden farklı bir şeyler arıyorsam birini, nevresim, yastık, battaniye gibi ihtiyaçlarımız için birini, bez-şampuan-krem-ıslak mendil gibi temel ve sürekli ihtiyaçlar için birini, pamuklu atletler ve iç çamaşırları için bir diğerini tercih ediyorum. Tek bir siteye bağımlı değilim, ve yeni siteleri sürekli inceleme halindeyim.

Hamileliğin son aylarında, İpek yeni doğduğunda ve biz evden çıkamadığımızda sürekli internetten alışveriş yaptık. İpek doğduktan sonra da, dışarıda bizimle olduğunda, ve bizi haftasonu dolaştırmadığında da alşveriş siteleri ilaç gibi geliyor.. Kızımı uyutup sakin sakin dolaşıyorum. Neye ihtiyacımız varsa, evden alıyorum. Zamanım bana kalıyor, yorulmuyorum ve paket taşıma derdi bitiyor 🙂

Pekii nerelere tıklıyorum?

Bebek bezi, Islak mendil, Sabun, Şampuan, Krem gibi temel ve sürekli ihtiyaçlarımız her defasında bizi bekletmeden, ertesi gün adresimize teslim eden e-bebek’ ten. Hem zamandan tasarruf ediyoruz hem de taşıma ile yorulmuyoruz. Çünkü bez de ıslak mendil de çabucak bitiveriyor 🙂

ebebek-kampanyaları

 

Giyim alışverişi için en çok tıkladıklarım;

minineos-logo

10514591_782032591840796_6532379897065325368_n

renklizebra-logo

 

 

 

Hepimizin bildiği, süreli satış yapan sitelere de neler varmış diye haftalık göz atıyorum:

butik-bebe-logo

unnado-logo

 

 

Anne/bebek ürünleriyle ilgili aklıma her gelen şey için ilk tıkladıklarım:

 

logo

 

bebekform-logo

 

 

4 thoughts on “Anne/ Bebek alışveriş siteleri

  1. Canım ben 1 aydır bebeğim için http://www.bebeknette.com sitesinden alışveriş yapıyorum, ne zaman arasam doğru ve samimi cevaplar alıyorum. Genelde hep marka ürünler satıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website