Erken Pazar Kahvaltısı

Mutlu sabahlar diliyoruz erkenden bu Pazar günü size,

İpek pazar günleri, mesaisi erken başlayan guguk kuşları gibi erkenden kalktığı, kalktığı gibi bizi de kaldırdığı için bizim kahvaltımız haliyle bu saatlerde oluyor. Önceleri bu kadar erken kalkamaz, elbette ki bu saatlerde de acıkmazdım. Uyansam bile, evin içinde avare avare birkaç saat geçirirdim. Şimdi o kadar vaktim de yok, ve evet artık acıkıyorum da! Çünkü bu kahvaltı öncesinde evin genel temizliği, toplanması, ipeğin kahvaltısının hazırlanması, bin bir şaklabanlıkla yedirilmeye çalışılması, e sonra birde bizim kahvaltı masamızın kurulması derken… Ohoo nasıl acıkmasın bu gariban 🙂

Dün tüm işlerimi bitirip, pazar günü dinleneceğim demiştim. Bugün bunu bir deneyeceğim. Ütüleri görmezden geleceğim mesela. Akşam yemeğini hazırlayabilirsem bugün değmeyin keyfime!

Tembellik günü ilan ediyorum bu Pazarımı…

çilek mevsimi

çilekli kahvaltı 1

çilekli kahvaltı 2

çilekli kahvaltı 3

çilekli kahvaltı 4

Tabaklarım: Bernardo

Erken Pazar Kahvaltısı için 10 cevap

  1. Maşallah İpek’e , çok tatlı

  2. Maşallah kuzuya..Ah çocuklar olunca pazar keyfi hayal..İnşallah seninki gerçek olmuştur…Mutlu bir hafta olsun…

  3. tam yine masa ve üzerindekiler süper diye methiyeler düzecektim ki İpek böceğinin masanın üzerinden boncuk gibi bakışı tüm dikkatimi dağıttı.Ben onu alayım size afiyet olsun dağılabilirsiniz ebeveynler:)

  4. Sen ne güzel bir genç kız oldun teyzemmm:))) Elis ablasıyla aynılar demek buraların havasından olsa gerek, gen durumları:) Öperim ikinizi de kocaman:)

  5. off boncuklar neden bu kadar erken kalkıyor? biz de sabahın yedisi ayaktayız 😀 bazen diyorum sadece benim kızım mı yemek yerken beni bu kadar uğraştırıyor (her zaman değil tabi ki :S ) yani yiyeceği şeyleri bile çoğu zaman şaklabanlıkla uğraşarak yediriyorum uzmanların söylediği gibi sizinle oturup yesin sonra isterse vermeyin acıksın gibi bir tutumumuz da yok yesin de nasıl yerse oyle yesin diyoruz , 22 aya kadar emdi şimdi 23 ayımız bitti sütü bıraktık düzelir dedim yine yok çok uğraşıyorum normal miyiz ?

  6. Çocuklar olunca saatler süren kahvaltı keyifleri bir kaç senelik aramızdan ayrıldı değil mi, neyse büyüdüklerinde bize şöyleee güzel bir kahvaltı sofrası kuracaklarını hayal edip yolumuza devam edelim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zeynep kimdir?

Sosyal Medya’da..

İnstagram’da Zeynepin Evi

Bebekle Gidilebilecek En İyi Oteller

Ev Dekorasyonu

Bebek Odası Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu Online Alışveriş Siteleri

Anne/ Bebeklere Yönelik Alışveriş Siteleri

Aydınlık ve parlak fotoğraflar çekmenin püf noktaları

Ev Turu

Tatlısız Olmaz…

Doğum Günü Parti fikirleri

Ankara’da Hayat (Gezi rehberi )

Arşivler

Kategoriler

Turhost