Merhaba!

Size masal gibi bir mağazadan bahsetmek istiyorum..

La Déco des Petits, etrafta birbirinin benzeri ürünleri görmekten sıkılan bir annenin keyif alabileceği, alternatif mobilya, aydınlatma ve aksesuarların satışa sunulduğu rengarenk bir mağaza. Oda tekstili, duvar kağıdı ve dekorasyonu tamamlayıcı ürünlerin de satıldığı mağaza aynı zamanda bir atölye! Bu eminim ki birçoğunuzun da hayali olmalı 🙂 Hem mağaza, hem ofis, hem atölye!

Klasik bebek/çocuk odaları almak yerine;  birbiriyle uyumlu parçaları bir araya getirerek kendi dokunuşlarınızı kattığınız bir oda hayalinizse, burası tam size göre! Bir odayı sıfırdan dekore etmek hem masraflı, hem de zaman alıcıdır.. Ama küçük dokunuşlarla farklılık yaratmak kolaydır! Çocuğunuzun odasında değişiklik yapmak istiyorsanız bunun en pratik yolu aksesuarlarla oynamaktır. La Déco des Petits’de aynı zamanda mobilyanızı kişiselleştirme imkanı da sunuluyor. Burada işin içine çokça yaratıcılık da ekleniyor.

 

La_Deco_des_petites-0032
BirMasalDunyasi5

BirMasalDunyasi6

 


foto¦şraf

 

Mağazada, özel bir hediye arayanlar için de, pek çok şirin seçenek var. Mesela tamamen el işçiliği ile üretilen kuş evleri, isme özel hazırlanan seyahat çantaları, fotoğraflardaki uzun kulaklı sevimli tavşanlar ve daha neler neler…


foto¦şraf 5 (3)

 

Çocuk odalarında farklılık yaratmanın yolu aksesuardan geçiyor.. Ama bu aksesuarların bir yönü ile de işlevsel olması gerekiyor elbette.. Hem zevkinize hitap eden, hem de çocuğunuzun severek kullanabileceği yer minderleri, oyunlarını yerde kuran çocuklarınızın çok hoşuna gidecek! 🙂 Çocuk odalarına renk katacak minderler kız ve erkekler için farklı kumaş kombinleriyle sipariş üzerine La Deco des Petits de üretiliyor.

 

foto¦şraf (2)

 

Puantiyeler, pötikareler, canlı renk ve desenler, kumaş sepetler, minik çiçekler, pompomlar, ayaklı mantarlar, kuşlarla bezeli bu masal kitabının sayfalarında gezinmek isteyen dekorasyon tutkunları için instagram hesabı için tık ve facebook hesapları için tık tık

 

foto¦şraf (2)
fotoğraf 1
La_Deco_des_petites-0039 La_Deco_des_petites-0058 La_Deco_des_petites-0066 La_Deco_des_petites-0089

Bu güzel mağazayı çocuğunuzla ziyaret ederek, onun bu harika renkleri solumasına, renklere dokunmasına izin verin.. Adres:

Taşköprü Cad. Huzur Apt. No 30/1
Acıbadem/ Kadıköy
Tel: 0533 742 96 66

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website