”Çocuklarınızın hayal gücünü mutlulukla renklendirin??

Masalsı, mutluluk verici ve capcanlı ürünleri ile, çocukların hayal güçlerini mutlulukla harmanlayan bir marka Renkli Zebra! Hem annelere hayal ettikleri bebek odası dekorasyonu için ilham veriyor, hem de birbirinden eğlenceli tasarımlarıyla çocukların yaratıcı yönünü ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyor..

Renkli Zebra’daki her şeyin kendine özgü bir hikayesi var bana göre.. Çocukların ne giydiklerinden ziyade, giydiklerinde hissettikleri ile ilgileniyorlar.. Sadece kumaşı değil, duyguları da işliyorlar.. Bence bu hepsinden önemlisi..

Her şey öylesine renkli, ve karakterler öylesine sahi ki, insana güzel bir masalın içindeymiş gibi hissettiriyor.. Masum hipopotamlar, keyifli papağanlar yada gülümseyen bir midilli.. Herşey bu masalın içinde gizli.. Dinlendiren pastel renkler, ekoseler, pötikareler, ve dost canlısı midilliler güzel bir uykuya davet ediyor minikleri.. Erkek bebekleri de unutmamış, ve annelerinin ”Hep kız çocukları için renkli ürünler var” kültünü kırmış bana göre.. Erkek çocuklar için satışa sunulan ekoseli pijamaları, tropikal bir ormanı andıran nevresim takımları, renkli yastıkları, okula havalı bir başlangıç için sırt çantaları gibi birçok seçenek mevcut sitede..

 

DSC_6589

Sitede miniklere hitap eden birbirinden renkli, romantik, vintage, retro stilde kıyafetleri de mutlaka incelemelisiniz. Tarzından ödün vermeyen minikleriniz için elbiselere karar verirken, anneler için büyük bedenleri olmadığına çok üzüleceksiniz 🙂 Aa bu arada! Evden çıkmadan önce, kıyafete karar verme seramonisini de bir hamlede çözeceksiniz.. Benden söylemesi..  🙂

DSC_6666
DSC_7022

DSC_7091

Renklizebra?nın kurucu ortağı Tulu Dülge annelere ilham kaynağı olan Renklizebra.com?un kuruluşunu şöyle anlatıyor: ?Sevgili kızım Dora?nın en çok sevdiği hayvanlardan ve ilk söylediği kelimelerden biri olan ??Zebza??dan esinlenerek, çocukların hayal güçlerini coşturmak masalsı dünyalarını daha eğlenceli ve renkli hale getirmeyi amaçlayarak Renklizebra markasını oluşturduk.?

 

Tulu Hanım’a böyle bir projeyi hayata geçirdiği, ulaşılabilir lüksü bir tık öteye taşıdığı için kendi adıma çook çok teşekkür ediyorum!

DSC_7113

 

DSC_6348

Hatırlatmakta fayda var!
Renkli Zebra’dan alışveriş yapanlar seçtiklerine ertesi gün kavuşuyor. Hatta İstanbul içinde, sabah 09,00?a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içinde size teslim ediliyor.
Renklizebra.com? da,ürünlerle ilgili sorularınıza da aynı gün içinde cevap alabiliyorsunuz. Ayrıca marka, müşterilerine site üzerinden yapılan alışverişlerde, koşulsuz değişim, ücretsiz iade gönderimi ve yüzde 100 güvenli alışveriş imkanı sunuyor. 🙂

DSC_6407

DSC_7156

DSC_7291

DSC_7323

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website