Yeni anne olduktan sonra, en korktuğum işlerden biri İpeği yıkamaktı. İlk aylar bunu bir seramoniye dönüştürerek, anneanne, babaanne, anne ve baba olarak bir takım ruhuyla banyoya girer, dar alanda ”Aman bir yanlış yapmayalım” korkusuyla, bu görevi topluca yerine getirirdik. Tahmin edersiniz ki İpek tertemiz olur, fakat biz duş alacak duruma gelirdik 🙂

Vücudunu elde tutmakta zorluk yaşama, elimizden kaymasın korkusu, gözlerine su, şampuan kaçmasın, sakın ha yanmasın, soğuk olmasın, üşümesin, su yutmasın gibi birçok gerekçe sayabilirim. Endişeler yumağıydık bir nevi. Şimdi bu küveti incelerken, tüm bu endişeleri silip atabilecek, bebeğinizin banyosunu keyfe dönüştürecek bir ürün olduğunu düşündüm.. Bebeğinizi banyo yaptırırken hem konforlu bir biçimde yatırabiliyor, kaydırmaz tabanıyla güvenle onu yıkayabiliyor, hem de lcd ekrandan kilosunu ölçebiliyorsunuz. Yine suyun sıcaklığını da sürekli güncellenen bu ekrandan takip edebiliyorsunuz.  Yani bir küvet hem termometre, hem tartı hem de duş görevi üstleniyor. Yalnızca duş için değil, susuz kullanımda tartı olarak da kullanabiliyorsunuz.. Böylesi kolaylıklar sağlayan bu küveti, bebeğiniz 15 kilograma gelene kadar da kullanabiliyorsunuz. Daha ne olsun! 🙂

SINDEN121G_1

 

 

aqua_scale_4

LILBF0001_6

 

Belirtmekte fayda var. Aqua Scale Akıllı Bebek Küveti BPA, Fatalat, PVC gibi hiçbir zararlı madde kullanılmadan üretilmiş. Ayrıca SGS Belgesi (Ürün Sağlık Tescil Belgesi) ve CE belgesi mevcut.

 

 

SINDEN121G

 

Beyaz, pembe ve mavi renkleri bulunan kuvetin yanında dilerseniz, küvet ayak aparatı da tercih edebilirsiniz. Böylelikle eğilmeden, daha rahat bir şekilde bebeğinizi yıkayabilmeniz mümkün..
SINDEN121P SINDEN121P_1

 

 

Aqua Scale Akıllı Bebek Küvetini Bebekform sitesinden satın alabilirsiniz.

Üstelik küvete, fiyatı üzerinden 30 TL indirimle sahip olmak için bebekform sitesinden ZEYNEPINEVI30 indirim koduyla alışveriş yapabilirsiniz!

(Unutmayın! İndirim 4-10 Mayıs tarihleri arasında geçerli. )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website