Decormet, duvar dekorasyon ürünleri, duvar rafları, bibloluk ve duvar aksesuarları üreten, tasarım yapan üretici bir firma.. Sitede, zevkinize ve beğeninize göre, bütçenize uygun çok sayıda raf seçeneği mevcut. Çocuk odası, mutfak, banyo, neredeyse evin hemen her odasında ihtiyaç duyulan, ve yerden tasarruf sağlayan raflara bir tıkla Decormet’ ten ulaşabilirsiniz. Üstelik sitede 25 lira ve üzeri alışverişlere ücretsiz kargo uygulaması var! Daha detaylı incelemek ve satın almak isterseniz: Decormet.com

 

IMG_6396

 

Armoni Raf seti, 3 raflı ve sitede birçok renk seçeneği mevcut. Çalışma odaları için ideal ve ayrıca çok sayıda kitabı kaldıracak ebatta..
IMG_6397

 

2 katlı wenge-siyah raf seti, evinizin dekorasyonunu tamamlayacak ürünlerden..IMG_6398Decormet’te bebek ve çocuk odaları için de oldukça seçenek mevcut. Çiçek, kelebek ve kuğu dışında, ayıcık, panda, araba ve baykuşlu olan modelleri de görmelisiniz!
IMG_6399 IMG_6400

 

Decormet Hakkında:

Decormet Metal Ahşap Ve Endüstriyel Ürünler Limited Şirketi 2.500m2 kapalı alanda  uzman ve profesyonel     kadrosuyla, 1996 yılından itibaren dekoratif amaçlı demonte  raf ve raf sistemleri, tv tutucuları, ferforje raf altı konsolları üretmektedir.
Ürünlerin üretim aşamalarından tüketiciye ulaştırılmasına kadar olan sürecin sağlıklı bir şekilde işlemesi amacıyla bünyemizde endüstri mühendisi, planlama, finans ve müşteri hizmetleri sorumluları, ahşap ve metal ustaları istihdam etmekteyiz.
Decormet, yenilikçi modern ve özel tasarım ürünleri ile hem işlevsel hem de görsel  olarak sizlere hizmet vermeye ve evlerinizi güzelleştirmeye devam etmektedir.

2 thoughts on “Decormet ile evlere bahar geliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website