Yatak odanızın hemen yakınında, giyinme odası olarak kullanabileceğiniz bir odanız varsa, hayatınız önemli ölçüde kolaylaşmış, yatak odanızın karmaşası, önemli oranda azalmış demektir. Mimarlar yeni yapılan konutlarda bu ihtiyacı göz ardı etmiyor, ve yatak odalarına, giyinme odası ilavesi yapılıyor.

Gün içerisinde iş için giydiğimiz kıyafetlerimiz, sabah üstümüzden çıkan pijamalar, yada gündelik olanlar derken çok sayıda kıyafeti giyip çıkarmış, yatak odasının kenarına köşesine bırakmış oluyoruz. Eğer vakit toplamak için yeterli değilse, kirli ile temizin birbirine karışması, an meselesi.. Kapı arkası askılığı da bazen yeterli olmayabiliyor.. Ayakkabıdan aksesuara, kazaklardan montlara tüm giyim kuşamımızı sığdırabileceğimiz bir giyinme odası, artık önemli bir ihtiyaç haline geldi..
191 baldas-extraibles_ampliacion cajas-multiuso_ampliacion cuantos-cajones_ampliacion DELİKATİSSEN (3) DELİKATİSSEN (5) distribucion-diafana_ampliacion divide-y-venceras_ampliacion dream house cammy1

4 thoughts on “Giyinme Odası

  1. Benim bir odam giyinme odası ama o kadar karışıyor ki:) Bence yatak odasının içinde olanı makbul:)

  2. ayy ne güzeller ne kadar düzenliler..giyinme odam olsa da bir gün düzeltilir ikinci gün dağılır benim ki kesin..ama olsa iyi olurdu tabi..altında çekmece olan yatağa bayıldım..sevgiler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website