İnsan dışarıda da;  dilediği gibi yemek, evinde gibi hissetmek, ”oh doydum yahu” demek! ama kilo almamak istiyor,

Yani istiyor bunu 🙂

Kimilerimiz diyette iken hayatı kendine zindan edebiliyor.. Umutsuzca etrafına ”Ben şimdi ne yiyeceğim?” diyerek bakınıp,eskaza bir restorandaki tüm menüye göz gezdirdikten sonra, tek yiyebileceği şeyin ”salata” olduğunu gören, ve bunu garsona söylemekten dahi çekinen bir yapıdayız biz çünkü.. Ah birde o garsonların ”yalnızca salata mı?” bakışları olmasa! Evet Salata! Sanki menülerinde başka bir alternatifleri varmış da biz beğenmiyormuşuz gibi!

Ama böyle bir menü, hayal değil biliyor musunuz? Biz şanslı Ankaralılar ona sahibiz çünkü 🙂

İsmini duyduğumdan beri gitmek istediğim Fitiz Diet Mutfak,  en lezzetli yiyecekleri, ennn düşük kalorilerle sıcacık cafesinde misafirlerine sunuyor. Hele ki sağlıklı hayat dostu iseniz, ^^sevdiğim hayat kızartmasız hayat^^ diyenlerdenseniz değmeyin keyfinize! Dekoru, müzikleri öylesine dingin, ve herkes öyle güler yüzlü ki.. Benim gibi günü akşam etmek isteyebilirsiniz siz de 🙂

Gitmek isteyenler için açık adres ve bilgiler web sitelerinde

 

fitiz 2 fitiz 3 fitiz 4 fitiz 5 fitizz

9 thoughts on “Ankara’da Hayat: Fitiz diet mutfak

  1. Ankaralı olarak teşekkür ederim bu güzel mekan tavsiyesi için en yakın zamanda en sevdiğim öğün kahvaltı için gitmeliyim..Sevgiler..

  2. böyle alternatif bir kafenin olması çok güzel ama boş camekanlar bana hiçbirşey yememeniz gerekiyor havası veriyor 🙂

  3. sen nasıl tatlı nasıl güzel gören bir insansın bu ne güzel sürpriz. Fitiz Diet ekibi bu postu bu fotoğrafları görünce bayılacaklar. Hep beklerler hep gel olur mu:):):) <3 bu kalp:)

    • Elvincim sen de öylesin,çok sıcacıksın çok candansın.. Orası ekip değil ailie gibi, yeniden gelmek istiyorum en kısa vakitte, bol Miralı ve çok sohbetli olsun inşallah:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website