Geçtiğimiz cumartesi günü biz Ankaralı anneler, bebeklerimizle birlikte kahvaltı ettik! Hem kahvaltı, hem sohbet ettik.. Herkes öyle canayakın, öyle güler yüzlü ki.. Bizi ağırlayan, Fitiz Diet Mutfak’a, bebeklerle ev rahatlığı sağladıkları ve onca dağınıklığımıza göz yumdukları için tüm çalışanlarına :), ama hepsinden önce ve en çok da, bizi misafir eden dünya tatlısı Elvin’e, orada oldukları için Seda’ya, Asiye’ye, Merve’ye, Peri’ye, Güler’e, Ebru’ya, Pelin’e çok çok teşekkür ederim.. Birdaha yapalım olur muu :))

 

elvin ipek

batu-peri

lina güler

 

 

merve

toplu

asiye- ela

 

mira-pelin

 

seda-ırmak

 

 

11 thoughts on “Ankaralı anneler/ Fitiz’de

  1. Bloglar arası bir etkinlik mi bilmiyorum ama eğer öyleyse ben de orada olmayı çok isterdim.. Herkes çok tatlı görünüyor.. Özellikle minikler 🙂

  2. yapmaz mıyız:) bu fikir senden çıktı ne de güzel oldu ya bence hemen tarih belirleyelim bile:) sana da teşekkürler zeynepcim bu güzel fotoğraflar için! Öperim pamuk İpeğimi de seni de!

  3. Ay ne güzel bir organizasyon olmuş.Hepimiz bir harikasınız her ne kadar sen çektiğin için ortalıkta görünmesen de öyle olduğunu biliyoruz.Sizin adınıza çok sevindim çok güzel bir gün olmuş hem de bol bebeli:)

  4. Cok guzel bir etkinlik olmus belli ki.Hic haberim olmadi ben de gelmek isterdim cunku genelde bu tur etkinlikler Istanbul’da oluyor.Ankara’da yasayan bloggerlarla tanismayi cok isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website