sophie2

 

İpek için yepyeni, tamamen doğal içerikli, mis kokulu,vee en önemlisi de ”eccocert” sertifikalı kozmetikleri deneme fırsatımız oldu bu hafta içinde.. Söz konusu 9 aylık bir bebek olunca, kozmetik korkutucu bir kelime evet.. Fakat daha hastaneden çıkmadan elimize tutuşturulan eczaneden alınacaklar listesinin başında pişik kremini, şampuanı, güneşten koruyucu kremi… görünce, onun hassas tenine nasıl yapsak da en az zarar verenini bulsak telaşında olduğumuzu da hatırladım bu ürünlerden sonra..

Sophie La Girafe organik kozmetik serisinin içinde öyle harika bir ürün var ki, hem bebeklerin bez bölgesi için, hem de tüm bebek vücudu için kullanılabiliyor! Cilt kusurlarını tedavi ediyor, ve sürtünmeyle ortaya çıkan kızarıklığı ve pişiği önlüyor, ayrıca cildin nemli kalmasını sağlıyor..Bu üründen özellikle memnun kaldığımı söylemeliyim.. Üstelik birçok ürünü hamileler ve anneler de kullanabiliyor! Bu da erkenden biteceği anlamına geliyor :))

Sophie La girafe organik kozmetik ürünlerini buradan da daha detaylı inceleyebilirsiniz..

Bu hafta içinde üç okuyucum da Sophie’nin kozmetik ürünlerinden dilediği ikisini deneme şansı bulacak! Sürprizler için instagram’da zeynepinevi ve sophieturkiye hesaplarını takipte kalın! ;))

 

 

3 thoughts on “Sophie La Girafe baby organik kozmetik ürünleri deneyimi

  1. Sanıyorum ürün fransız üretimi bir ürün, güzel bir ürüne benziyor yakın zamanda benim velete deneyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website