Antre; evin dağınık kalmaya en müsait alanı. Anahtar, poşet, çanta hemen her şey gözümüzü rahatsız edercesine yarışabiliyor antrede. Bunun için seçilecek mobilyalar, şık olduğu kadar işlevsel ve hayat kurtarıcı  da olmalı aslında.

Antre dekorasyonu için ölçüye uygun hareket etmek gerekiyor. Küçük bir girişiniz varsa örneğin; ayakkabılığınız yer kaplamayan bir model olmalı. Montlar için kapı arkası, çantalar için ayrı bir askı kullanılabilir.

Kapaklı bir vestiyer yerine açık ve gömme bir raf da giriş için düşünülebilir..

Taze çiçekler de eve girerken en çok görmek istediklerimizden 🙂

10 thoughts on “Antre Dekorasyonu

 1. Antre evde en önem verdiğim yerlerden biri benim.Evin kısa bir özeti gibi,davet etsin isterim beni.Açık renk ,sade olsun benim olsun:)

 2. Bizim antremiz hem geniş hem uzun ama odalardan çalmışlar resmen 🙂 Girişte ferahlık çok önemli ilk işim ayakkabıları kaldırmak terlikleri düzeltmek oluyor, dağılmasın diye…

 3. evleneli 2,5 yıl oldu, ama son 2 yıldır ben sürekli evi degistirmek esyaları yenilemek istiyorum. şimdi sen bu aydınlıkve über beyaz ev fotograflarını paylaştın ya, çok kötü bişey yaptın, ocagıma incir agacı dikilmiş bile olabilir an itibariyle 🙂 bayıldım hepsine! özellikle de vestiyerin icinin de aynı duvar kagıdıyla kaplanması fikri aklımı başımdan aldı. ben onları puantiyeli olarak hayal ettim direk ^.^

 4. GİZEM; Gizemim kesinlikle benim için de öyle, daha kapı girişinden belli ediyor aslında bütün ev kendini.

  LULU; 🙂 Masraf çıkarttım şimdi diğmi..

  ASUMAN; Benim de antrem çok küçük.. Aslında fotoğrafları biraz da küçük antrelere fikir olsun diye paylaşmıştım..

  ANONİM; Haliyle çok dağılıyor, ve çok rahatsız edici bir görüntü oluyor.. Haklısın

  MİNİKKUŞ; İkibuçuk yıl evlilik, ama son iki yıldır eşya değiştirmek istiyorsun öyle mi:)) Asiyecim bu vestiyer içine duvar kağıdı benim de görür görmez vurulduğum bir detay ama gel gelelim benim evimde bunu uygulayabileceğim bir antre yok!

 5. hmmm guzel fikirler goruyorum yine canim ! Benim antrem kucuk bi dokunus ile keyifli bir hale geldi ama hala uygun bir aski bulamadim.. Bulursam o da isimi bayagi kolaylastiracak 😉

 6. Bir evin en önemli kısmı gerçekten,açık renkler de ayrı bir yakışıyor.Ama ben giysilerin gözükmesinden yana değilim dağınıkmış hissi veriyor sanki;)

 7. Uzun süredir aklımda bir sürü fikir var, kendi antrem için ama hala faliyete geçiremedim.Tam ne istediğime de karar veremedim sanırım.Biraz da bunlara bakayım 🙂

 8. tamda bunun için arayışa girmiştim. Valla imdadıma yetiştin Zeynep:) harika fikirler verdi bu yazın bana:) Teşekkürler.. Öpüyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website