Hatırlar mısınız yatak odamın fotoğraflarını burada paylaşmış,  giyinme odası + yatak odası kullandığımı yazmıştım. Tüm yatak odası mobilyamı, {biraz büyükçe olduklarından} tek bir odaya sığdıramamış, gardrobumu ayrı bir odaya taşımak zorunda kalmıştım. Yatak odasını böylelikle daha düzenli tutuyor ve uzun süre temiz kullanabiliyorduk fakat bir yandan ikinci bir dolaba ihtiyaç duyuyorduk.Alacağımız dolap; dresuarla uyum sağlamalıydı, bu yüzden o da beyaz ve eskitme olacaktı. Gömme dolap yerine uygun yapılacağından ölçüleri de hazırdı, tek gereken Ankara’da bu dolabı yapabilecek bir usta bulmaktı, şanslıydık ki böyle bir usta vardı 🙂

Dolabımız geldi. Çok ama çok beğendik. Giyinme odasındakini kışlıklar, kabanlar, ayakkabı ve çantalar; yeni dolabımızı mevsimlikler olarak yerleştirdik. Ne iyi oldu!

33 thoughts on “Beyaz eskitme dolap

 1. ozel imalat mobilyayi her zaman hazir mobilyaya tercih etmisimdir. iyi bir ustanin elinden cikamayacak parca olmadigini dusunuyorum, nitekim gayet kullanisli ve guzel bir dolap olmus. ustanin ellerine sizin de ciziminize saglik.

 2. Hayırlı olsun zenyepcim,önceki postunda gömme dolap yeri görünmüyor ama öyle bir yer olması çok güzel olmuş,benim de yatak odamda değil gardırobum böyle birşey ihtiyaç ama gömme dolap yerim yok 🙁

 3. İPEK; İpekcim çok teşekkür ederim, çok naziksin

  EMİNE; Sağolun:)

  EVİM BENİM ATÖLYEM; Sade olsun benim olsun:)

  BAHAR; Bahar’cım çok teşekkür ederim, daha güzelleri senin olsun..

  HAYRİYE UYGUR; Hayriye Hanım ben de özel imal edilen mobilyanın çok daha sağlam olduğuna inanırım fakat işini iyi yapan ustanın ellerinden çıkması mühim olan. Bir koltuk takımı yaptırıp,pişman olup artık görüp beğendiklerimizi satın alalım dediğimizi de hatırlıyorum ama bu defa sağolsun ustamız çok temiz iş çıkarttı. Güzel yorumunuza çok teşekkür ederim.

  CANAN; Çok teşekkürler Canan’cım..

  SELCEN; Canım üst fotoğrafta dolabın sol yanında hemen bir duvar gözüküyor, oradan kapalı, sağ yanı da bu şekilde gözükmese de. Biz yalnızca ölçü alıp yaptırdık, ve bu kısma dolabı sığdırdık. Normal bir dolaptan hiç farkı yok aslında..

  DENİZ; Deniz’cim çok teşekkür ederim..

  MİNE TOZANLIOĞLU; Teşekkür ederim:)

  KELEBEK DESENLİ; Çok teşekkürler..

 4. Çok şık gerçekten bayıldım 🙂 Bende hep beyaz mobilya istedim ama henüz yenileyemiyorum. Güle güle kullanın 🙂

 5. Fotografta gordugum evine dair mobilyalar, dekoratif seyler vs hepsi o kadar ozenle secilmis ki… Gordugum her karede bana huzur veriyor, senin evini dusununce aklima huzur dolu bir ev geliyor. Ayrica, mobilyacınin eline saglik, gercekten cok guzel yapmis

 6. Çok sade ve şık olmuş beyaz zaten olmasıda ayrı bi güzellik katıyor güle güle kulanın inş

 7. SEYHAN; Çok güzel ama biryandan da iki oda toplamak gerektiriyor, zahmetli..

  GİZEM; Gizem’im çok naziksin, çok teşekkür ederim.

  BAHAR;Bahar’cım teşekkür ederim..

  SEMA; Çok teşekür ederim..

  EMEL PINAR; Canım çok teşekkürler, yerine uyumlu bir dolap oldu gerçekten.

  ANONİM; Bazı değişiklikler zaman isteyebiliyor, eminim sizde dilediğiniz mobilyadan alcaksınız belkide henüz zamanı gelmemiştir:) Sevgiler..

  AHU; Sağol canım. inşallah

  HAMARAT KEDİ; Çok çok çok teşekkür ederim:)

  MERVE; Sağol ablacım..

  ANONİM; Enn güzel dilekk:) Çok teşekkür ederim. Dolabı yerleştirdikten sonra içi öyle boşş geldi ki zamanla o da olacak inşallah:)

  LULU; Ben okadar mutlu oldum ki bunları duyduğuma, ne kadar naziksin canımm.. Çok teşekkür ederim. Böyle yansıyorsa ne mutlu bana..

  GİZEM:Evet gizoşum çok güzel oldu etekleri..

  GÖKHAN; Gökhan bey teşekkür ediyorumm:)

  GECE KIYAFETİ, Çok teşekkür ederim, hem ziyaretinize hem güzel sözlerinize..

 8. Ne kadar güzel bir dolap… Model olarak tam sizin evinize uygun.. Sade ve huzur verici..

  Güle güle kullanın 🙂

 9. Zeyneppp, çok beğendim. Bunun üst kısmının da fotoğrafını çekip gösterir misin 🙂 Bana da lazım olabilir de. Tabi bunu yaptıracak bir usta bulabilirsem .Güle güle kullan, ferah ferah 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website