İclal Aydın’ın ev fotoğrafları İnstyle Home/ Temmuz sayısındaydı.

Bir yandan röportajı okuyor, bir yandan da Aydın’a bakıyorum. Sıfır rejimle 18 kilo verdiğini okuduğumda kulaklarıma inanamıyor, hayata küsüyorum.. ”Hayatın gereksiz her tür ağırlığından kurtulma dönemine girdim kırklı yaşlarımın başında. Böyle olunca da her şey kendiliğinden gitmeye başlıyor kolaylıkla,? diyor.

?Dokuzuncu kitabım, ilk romanım,? dediği ve yıl sonunda çıkarmayı planladığı bir kitabı var sırada. ?Bir kuşak hikayesini anlatıyorum. 1948?den günümüze gelen” diyor.  Bu romana başlamak için geçtiğimiz mart New York?a gitme kararı almış. ?Orada her şeyden izole yaşayarak, hikaye üzerinde hummalı bir şekilde çalışmaya başladım. Kiloların çoğu da zaten o ara gitti,? diyor.

280 m2?lik apartman dairesini, onun çok sık ev değiştirmeyi sevdiğini bilen bir emlakçısı sayesinde bulmuş. Daire; dört oda, iki banyo, bir misafir tuvaleti, salon ve mutfaktan oluşuyor.

Fotoğraflar ve röportaj: http://www.instyle.com.tr/fotogaleri/son-durak-macka/65287

12 thoughts on “İclal Aydın’ın evi

  1. Aklımı oynatabilirim, evi falan boşver, kadının duvarında asılı 4 tane Zerrin Tekindor tablosu saydım, belki başka da vardır görünmeyen bir yerde. Kıskançlıktan çatlayacağım:))

  2. Severim İclal Aydın’ı… nedense gazeteciliği oyunculuğu biraz küçümsenir ama o hiç aldırmadan devam eder… Ne de olsa ”Hayat Güzeldir”

  3. sevindim ya roman bekliyordum ondan. hatta yıllar yıllar önde kendisine yazmıştım roman yazmalısın diyee :))
    ev de, kendi de pek güzel maşallahh

  4. En çok oturma odasını sevdim ya da misafir odası:) Mutfak pek yaşanan bir yer değilmiş gibi geldi bana. Bu arada cidden çok zayıflamış ama eskiden de hoştu bence:) Bakalaım romanı nasılmış?

  5. eger kendısı dekore etmısse bu evı bravo dıyorum ona. Gercekten her kosesını cok begendım. nasıl da zayıflamıs fıt gorunuyor.

  6. Ozellikle mutfagini cok sevdim, tablolara bayildim. Bu kadar kilo vermesini de takdir ettim, bu kadinin olumlu enerjisi yuzune yansiyor

  7. Gece gece aklım duvarlarındaki Zerrin Tekindorun bayıldığım portrelerinde ve pembe mutfak fayanslarında kaldı. Beni temizlikçi olarak alsa, ben Ona tabloların karşısında kahve molalarında hayatımı anlatırım o da yazar..:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website