Hayatımızın en güzel dönemleri, en doğal hallerimiz.. Bir düğün günü tüm heyecanlarımız, tüm aksilikler, sonradan baktığınızda inceden gülümsediğiniz anlar, veye bebekle ilk temasınız, babanın kucağına aldığındaki hali..Ve sayamadığım en özel anlarınız.. Fotoğraf çekimlerimde  insanları bu halleriyle yakalamayı, görmek isteyecekleri ifadelerini fotoğraflamayı seviyorum.. Ama en sevdiğim bir tanesi var ki o da bebek beklerken yapılan aile çekimleri..  Anne olmaya günler kala, bebeğin eşyalarıyla ev ortamında yada dışarıda çekilen sıcacık fotoğraflar.. Dün sevdiğim bir fotoğrafçının fotoğraflarına bakarken öyle güzel hislere kapıldım ki bu sabah sayfamda onlara yer vermek istedim.. Bebek bekleyen güzel annelere…

 

10 thoughts on “Fotoğraf I Bebeğinizi beklerken..

 1. hamisligimi ozledim ! Ne kadar keyifli bir surecti 🙂 Tesekkurler o guzellll gunlerimi anmama sebep oldun.. Simdi 15 aylik bir velet olduguna inanmak cok zor 🙂

 2. nnbalo; Değil mi ben bu sitedeki tüm fotoğraflara hayranım Nihan..

  Zeynep Fidan; Zeynepcim seni bu halinle çekmeyi o kadar isterdim ki, ve seni ayrıca okadar da özledim ki..

  LULU’S LİFE; Rica ederim:) Twitter fotoğrafları çok sevimli küçük veletin ama:)

  AYLİN; Ben öyle yapacağım sevdiğim fotoğrafları biriktirip eline vereceğim bir fotoğrafçı arkadaşımın bunlardan istiyorum diyeceğim:)

 3. Birbirinden güzeller bende bayılıyorum bu tarz fotoğraflara..
  Nil’ e hamileyken yoktu böyle şeyler artık bir kardeş gelirse küçük cadıma bende çektirmek isterim hemde sana canımm :)))

 4. İNSANI GERÇEKTEN ALIP GÖTÜRÜYOR BU FOTOGRAFLAR HELE SONUNCUSU…BEBEK BEKLEMEK,HAMİLE OLMAK HAMİLELİĞİ KEYİFLİ GEÇİRMEK DÜNYANIN EN GÜZEL DUYGULARI BEN ŞANSLIYIM YAŞADIM!HATTA ŞİMDİ 3 YAŞINDA KARDEŞ İSTİYORUZ ONA…İNŞALLAH ZEYNEPCİĞİM SENİ DE GÖRÜRÜZ BÖYLE TÜM GÜZELLIKLER SENIN OLSUN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website