Uzun ara vermek güzel değil tabii ama bazen herşey üst üste yığıldığında yazamıyorum. Bir günün içine, hem de bu bahsettiğimiz günün sekiz saatini uyuyorken tonlarca iş sığdırmak istiyorum, başarılı oluyorum sanıyorum olmuyor. Mutfak, mutfak gibi kalmıyor bazen. Dolapların kulplarını zara home’un güllü kulpları ile değiştireli, mutfağıma istediğim perde geleli epey bir zaman oluyor ama yazmaya fotoğraf çekmeye gelince vakit yetmiyor, bu yazı da bugünlük mutfaktan, sol elimdeki  kepekli ekmeğin üstüne reçel sürerken yazılıyor.. İyi sabahlar

11 thoughts on “Mutfaktan..

 1. Çok severim beyazı, benim de mutfak dolaplarım beyaz hatta evimin ağırlıklı rengi beyaz 🙂 Çok ferah ve huzur verici bir renk bence. Kulpları yakın çekim de isteriz:)

 2. ne reçeli? 🙂
  bir daha evim olursa kesinlikle beyaz ile döşeyecem.

 3. HİLAL; Hilalcim kulpları yakın planı çekmeyi unuttum sonradan aklıma geldiğinde karanlık olmuştu birdahaki sefere diyelim:)

  ELİF KAYRA; Çok teşekkürler:)

  NİHAN; Ayva reçeli:)

 4. Ne kadar duru, sade ve şık ama ben de daha çok detay isterim:) Senin gibi zevkli insanların kendi dekorasyonları hem merak ediyorum hem de keyif alıyorum okurken, bakarken;)

 5. slm, bende perdeye takıldım
  işli perde bende mutfağıma istiyorum fakat yıkanan bulamadım
  sizinki yıkanabilen mi ve daha ayrıntılı foto bizi memnun eder.

 6. Canımmm,çok anlaşılmıyor ama sanırım aynı kulplardan almışız:)bende salonumdakı büfe için aldım.Afiyet olsun 🙂

 7. çok güzel olmuş kuzum ben daha yeni bu işlerden kurtulmama rağmen şimdiden mutfak perdemi yenileyip/yedeklemek ve bundan yaptırmak istiyorum bıkmadım şimdikileri de seviyorum ama bunları da çok beğeniyorum napim ama aaaa:):)

 8. Bir mutfak yazısına bu kadar mı resim konur yaa..? :)) Ayrıntı lütfen 🙂 Bende merak ediyorum.Mutfakta daha önce dağınıklık sevmediğinizi yazmıştınız ama bu kadar düzenli olduğuna da inanamadım.

 9. ASORTİK KREP; Ne diyebilirim ki haklısın:) Ama başlıkta mutfaktan bir kare yazsam daha doğru olurdu galiba aceleye geldiğinden bir kare oldu:)) dağınıklığa gerçekten tahammülüm yok hatırda kaldı mı o kadar:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website