Sabahları pencereden gördüğüm manzaranın, kahverengi toğrağın dalların yeşile dönmesi, kuru kuru ağaçların çiçek vermesi beni bu sıra çok mutlu ediyor. Bahar dalları sanki üstüne kar düşmüş yapraklar gibi, bembeyaz.. Doğa uzun bir uykudan uyanıyor.. Bu fotoğrafı dün akşamüzeri çektim, bu sabah da sayfama ekledim:) Mis gibi kokularını da gönderebilmeyi çok isterdim!

Mutlu keyifli bol çiçekli bir haftasonu dilerim..Pazartesi görüşmek üzere..

18 thoughts on “Mutlu Haftasonları

 1. burda hava cok kapali o yüzden bu cektigin güzel fotograf
  benim icimi aydinlatti…

  tesekkür ederim zeynepimmmm.. sende benim icin her zaman bir numarali blogsun.. senin sayende basladim blog yazmaya zaten !!
  daha oy vermek icin link yok ama oy verme süresi baslayinca tabi ki hemen
  linki paylascam 😉
  birinci ben olmaliyimmmmmmm

 2. HİLALLE; Aa biliyorum sizin kapı önü çiçeklerini, sümbülleri ne kadar güzeldiler.. Ben de bu ara sümbül almak koklamak sulamak istiyorum:)Mutlu Haftasonları Hilalcim..

  SİMGE; Simge’cim çok teşekkür ederim!

  SENA; Sen öyle güzel yazıyorsun ki geç kalınmış bir ödül bu bence:) buralara bahar geldi evimizin önünde erik ağaçları çiçek açtı görmeni bizimle biraz kalmanı o kadar isterdim ki..

 3. harika bir görüntü, insanın içini açıyor..
  keyif dolu haftasonları 🙂

 4. Sanada bahar tadında bir haftasonu diliyorum.Çiçek çok güzel.Kokusunu duyar gibi oldum
  Sevgiler..

 5. Babam Köy Hizmetlerinde çalışırken her iş gezisinden sonra yollardan bu çiçeklerden toplar eve getirirdi. Babamı balkonda kardeşimle bekler ve bu çiçekleri koşarak elinden alırdık bir hevesle.. Mis gibi de kokarlar. Bizim Altınoluk – Bakıkesir arasındaki yol boyunca özellikle bu aylarda harika açarlar.. Senin görüş mesafende olması ne büyük bir şans. Benim içinde bol bol kokla… Sana da miiis kokulu bir haftasonu diliyorum..

 6. Bahar… Ağaçların çiçek açması… Ahhh ahhh neydi onlar biri bana anlatsın biz hala kıştan çıkamadık da 🙂
  Harika bir hafta olsun şimdiden hepimiz için…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website