Plastik, ahşap veya cam.. Mutfak masası tercihiniz ne olursa olsun hem masanın hem sandalyelerin ömrü uzun sağlam ve konforlu olsun.Masanızın şekline karar verirken, örneğin dikdörtgen, kare veya oval masaları tercih ederken mutlaka mutfağın şeklini göz önünde bulundurmak gerekiyor. Küçük mutfaklarda açılır kapanır masalar yerden büyük ölçüde kazanç sağlıyor.

Mutfak masanızı satın alırken bütünlük ve aynı malzemenin dışına çıkmak da isteyebilirsiniz. Ahşap bir masa ve farklı renkte sandalyeler mutfağınıza hareket katabilir..

Mutfak masanızı mutfak dolaplarınıza ve döşemelere uygun renklerde seçerek mutfağınızda bütünlük sağlayabilirsiniz. Hatta seçeceğiniz iki rengi tüm mutfağa hakim kılarak, havalandırmada dahi aynı renkleri kullanarak uyumlu bir görünüm yakalayabilirsiniz.Beyaz ve ahşap birlikte ne kadar uyumlu!

Mutfak masasını mutfağına sığdıramayıyor, mutfağın dışında kullananıyorsanız; masanın gördüğü bir duvara duvar kağıdı döşeterek eve farklı bir köşe kazandırabilirsiniz.

”Benim iki kişinin ancak sığabildiği bir mutfağım var, masa sığdıramıyorum” diyorsanız, işte size harika bir kapanabilir mutfak masası!

Canlı renklerde seçebileceğiniz pleksiglas tabureler ise mutfağınıza renk getirecek!

 

Yazımı, ve dekorasyonla ilgili birçok güzel fikri evimister blog‘dan takip edebilirsiniz:)

5 thoughts on “Mutfak masası modelleri

  1. Cam, metal ve plastik mutfak masası kullanmış biri olarak hiç birinden memnun kalmadığımı, bu yüzden son zamanlarda gözümün ahşap masalara doğru kaydığını söylemeliyim 🙂 Özellikle şu sondan 2.yi pek bir beğendim Zeynep.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website