Haftasonu dergilerinde iki dresuar gördüm, ilki bir seramik firmasının reklamı aslında,geniş bir antrede ayna ve çerçeveler ile birlikte kullanılabilir.. İkinci resimdeki retro görünümlü yeşil dresuar ise Mudo Concept.. Mudo’ya ne zaman uğrasam bu yeşil dresuarı fark ediyorum, farklı renkleri de mevcut. Hem görünümü, hem de işlevsel olması güzel.. Kimi dresuarlar (ilki gibi) çekmeceli olmayabiliyor.. Ama çekmece dağınıklığı toplamada göz ardı edilmeyecek bir ayrıntı.. Şifonyer olarak da kullanışlı olabilir..

(Maison Francaise sayfalarından)

12 thoughts on “Dergiden iki dresuar

 1. YAA BU İLK RESİMDEKİ DRESUARA BAYILMIŞTIM BEN DE HATTA YENİ EV İÇİN YAPTIRACAKLARIM ARASINDA KLASÖRÜMDE YERİNİ ALMIŞTI.AMA MALESEF Kİ DRESUARLIK YERİM YOK:(

 2. Zeynep canımm yani bu resimleri gördükçe evde değişiklik yapmak istiyorum :))
  Az olan eşyalarımı iyice azaltasım var 🙂
  Bahar temizliği zamanı geldi güzel bir değişiklik şart 🙂

 3. İkisi de favorim…..
  Her nekadar çekmeceli olanınıtercih etsemde ilkinin de rengine ve aynayla uyumuna bayıldım….

 4. ilkine tırnak diyoruz biz evde var oymalı bir tane ama tam kapının arkasında olduğu için çarpıyor bazen sinir oluyorum : ) neyse inşaAllah yeni evimizde daha geniş alanlarda olur tabii önce yeni bir ev lazım : )
  güzel bircuma ve haftasonu dileklerimle…

 5. Beyaz olanı benimkine benziyor, yeşil olanına bayıldım, internette bazı sitelerde görmüştüm, evin giriş kısmına koymuşlardı. çok şık duruyor..

 6. mudonun dresuarını nevşehirde bi butik otelde şifonyer olarak kullanmışlar.orda gördüğümden beri aklımda.çok yakışmıştı onların konseptine.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website