Klasik çocuk odası dekorasyonundan sıkılan, daha sade bir oda arayışında olanlara, veya daha derli toplu bir oda için fikir arayanlara fotoğraflar ilham versin..

Fotoğraflar: a little susy, larechek, achadosdedecoracao

10 thoughts on “Çocuk odası dekorasyonu

 1. Çok güzeller, paylaşımın için teşekkürler.Özellikle kızım için nar çiçeği şifonyere bayıldım. Elime bir fırça alıp tüm evimi beyaza boyayabilsem keşke. Sonra aralara pembeler, maviler, yeşiller katabilsem. Ama malesef evinizi yeni alsanızda yıllar önce aldığınız mobilyaları değiştiremiyorsunuz, daha doğrusu boyayamıyorsunuz. Kucak dolusu sevgiler.

 2. Tamda sevdiğim gibi…tıkış tepiş oadaları sevmiyorum. Odaların enerjilerini düşürüyorlar gibi geliyor. Kaan Batu’nun odası tam da bu şekilde. Az ve öz..

 3. SEMA; Rica ederim, ev konusunda o kadar haklısın ki.. İnsan o kadar emekle zevkle ve para vererek aldığı yıllarca kullandığı mobilyaları bir seferde kaldırıp, sonradan başka bir eşya ile değiştireyim diyemiyorum.. Malesef buna imkan bulmak çok zor. Fakat en azından odalar buradan gördüğümüz birkaç parça eşyayla zevkli ve yaşanabilir hale getirilebiliyor.

  SYHN; Aslında çocuk odası eminim ki bu kadar düzenli ancak bir iki saat kalabiliyordur:)

  SELİN ERGEÇER; Evet, değil mi..

  SEBİ; Ne güzel..Benim evim de böyle az ve öz:)

 4. İlk görseldeki; bölümlere yerleştirilmiş o hasır kutulardan ikea’da avr mıdır acaba?
  Oda çok güzeldi.. Kızım için ben de yeni oyuncak kutualrı almak istiyorum ama klasiğin dışında hoş bir şeyler arıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website