Ah şu dolabın bir rafı daha olsa, yada ne olurdu şurada bir çekmece fazladan olsa, şunları da alsa dediğiniz olur mu? Hem kendi evimden, hem de diğer evlerden dert yandığımız konulardan biri de bu. Fazla eşyaya evde yer bulamama.

Dolap düzeni; bu sıkıntıya bir çözüm bulmak için aslında ilk basamak. Dolabın karşısına geçip, tüm kıyafetleri ince ince eleyip, verilecekleri, giyilmeyi bekleyip giyilmeyenleri ayırmak. Bunu yaptıktan sonra size hiç değilse birkaç çekmecelik yer açılacak.


Dolap üstlerinde kullanabileceğiniz dekoratif kutular da birçok malzemeyi istiflemeye yardımcı olabiliyor. Sürekli lazım olmayan eşyalarınızı kutulara koyarak, dolap üstlerinde kullanabilirsiniz.

Eğer yatağınız yere oturmuyorsa, altında biraz yeriniz varsa buraya yaptırabileceğiniz çekmecelerle, böyle bir imkanınız yoksa yine derin olmayan sepetlerle birtakım eşyalarınızı sığdırabilirsiniz..

 

Delikatissen.com

 

5 thoughts on “Evde artı depolama alanları

  1. Büyük kutuları ve yine büyük dikdörtgen sepetleri kullanıyoruz biz. Gerçekten epey şey topluyorlar. Ama gönül kocaman bir giyinme odası istiyor tabi o ayrı:)

  2. bu evde gerçekten büyük sorun hıçbır şey dışarda kalamsın aman haa gözükmesın istiyorum bazı evlere gırıyorum her şey ortada dolap içi düzenleme önmelı bu konuda gerçekten yatak odamda yüklüğüm var benı bu konuda çok rahatlatıyor:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website