15 thoughts on “Dantel detaylı dolap kapağı

 1. Bir sitede görmüştüm, böyle dantel desenli şeffaf yapışkanlı kağıtlar var. Çok sade ve hafif desenli olanları büfenin camlarına yapıştırmuşlar, öyle şık olmuşki. Hemen not defterime yazmıştım, bul ve al diye, ama hiç karşıma çıkmadı.
  Yukarıdaki görüntüye bayıldım ama. yatak odamda böyle bir dolap ve üstündekiler olsa sanırım hiç yataktan çıkmam devamlı onları seyrederim:)

 2. ŞANTİYENİN GÜLÜ; Bence de öyle:)

  CAFE NOHUT; Aslında neyden bahsettiğini anladım ayda. Biz bu tarz yapışkanlı kağıtları annemin evinde mutfak rafları için satın alıyorduk örtü sermemek için bunlar kullanışlı oluyordu ve silinebiliyordu, şeffaf olanları da vardı ama dantelli olanlarına hiç rastlamadım ben, bulursam muhakkak bir kenarda durması için alacağım..

 3. Aydanın bahsettiği dantelli kağıt gibi değilde plastikten yapılmış olanları eminönünde görmüştüm ben,uzaktan aynı dantel gibi duruyor ama plastik…

 4. Bende çok seviyorum danteli her yerde eskimiyim neyim:)

  Gardrobumun camları da dantel… 🙂

 5. Benim gardrop kapaklarım camlı ve tüllü..zaten ona aşık olup almıştım 🙂 çok da severek kullanıyorum…içim açılıyor…sevmiyorum sürgülü ve aynalı dolapları…

 6. biliyor musun o cam dolaplardan iç gözükmesini sevmiyorum.
  yani bence çok güzzel bir fikir!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website