?Âşık oluyoruz. Her koşul ve durumda birbirimizi seveceğimize söz veriyoruz. Aşkla evleniyoruz… Sonra bir şeyler oluyor… Beklenmedik bir şeyler!..?

Tuluhan Tekelioğlu’nun evlilikte başarıyı yakalamış 36 çiftle evlilikleri hakkında yaptığı röprtajları topladığı kitabı Herşeye rağmen İkimiz’i kısa süre önce bitirdim. Çok kolay okunan bir kitaptı, çabucak bitti. Ve okurken bisürü şeyin altını çizdim..Kitapta Kadir Topbaş ve eşi Özleyiş Topbaş,Mehmet  Ali Birand Cemre Birand, Demet Akbağ ve Zafer Çika, Sunay Akın Belgin Akın, Egemen Bağış ve Beyhan Bağış, Altan Erkekli ve Ebru Erkekli çiftlerini okumaktan büyük keyif aldığımı söyleyebilirim..Birçoğunun yazdıklarına anlattıklarına pek şaşırdım..

Hepsi çok samimi cevaplar vermişler..

Cemre Birand şöyle diyor örneğin: 36 yıldır Mehmet Ali’yi yontamadım. Üzüleceğini bilsem bile yayınla ilgili fikrimi söylerim: Örneğin bugün niye öyle abuk sabuk konuştun! atv’nin haberi sizden daha iyiydi 🙂

Demet Akbağ  ”Kocam beni güzelleştirdi” diyor..

Nevra Serezli hiçbir kavgamızın üstüne güneş doğmadı gecesi barışırız diyor..

Ve daha Bahar Korçan ve eşi, İlkim Öz ve eşi gibi birçok sürpriz isim de var. Okumanızı tavsiye ediyorum..

11 thoughts on “Herşeye Rağmen İkimiz/ Tuluhan Tekelioğlu

 1. sonraa hersey gibi ilişki de zamana yeniliyor,yine zaman kazanıyor,ilişkiler boyut değiştiriyor,belklentileri karşılamıyor artık…kırılma noktaları çatlamaya başlıyor,iyice aşınınca da kopuyor..
  paylaşım ve tavsiye için çok teşekkürler Zeynep’ciğim..okunacaklar listeme eklenmiştir..
  sevgiler,
  🙂

 2. tv de gördüğümüz evlilikleri 4,4lük sanıyoruz tabıkı her evlılıkte tartısmalar ıyı ve kotu gunler olabılıyor. okuyup ders almalı, kötü yönlerimizi törpülemeliyiz diye düşünüyorum teşekkürler tavsiyen için!

  sevgiler..
  archferda.blogspot.com

 3. kitap hakkindaki yorumlari okudum. bilip de unutulan seyleri hatirlaticak bi uslupta yazilmis anlasilan. tavsiyen icin tesekkurler. en kisa zamanda okuyup yorumlarimi paylasicam.

  sevgiler

 4. çok severek okuduğum kitaplardan biriydi.Yazarın 40’INDA 40 Kadın’ı da zevkle okuyacağını düşünüyorum Zeynep’çim.İyi bir hafta dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website