Çoklu çerçeveleri büyükannelerin evlerine yakıştırıyordum evvelden.. Yeni mezun delikanlıların, yeni doğmuş torunların fotoğraflarını, dayıyı halayı tüm aileyi bir araya toplayabilsin diye büyükler tercih eder diyordum, vazgeçtim. Bir iki nesil beklemek istemiyorum.

Doğacak, gurur duyulacak torunlara da daha çok var.. Ben de annemin babamın, eşimin anne babasının fotoğraflarını bu çerçevede bir araya toplayabilirim dedim, albümlerin en eskilerini, albümdekilerin en genç en masum hallerini seçtim. Kız kıza dans edilen fotoğrafları, annemin gelinlikli halini, babamın gençliğini.. Fotoğraflara bakıp yaşıtım annemi babamı seyredeceğim….Unutmadan:

ilk iki beyaz çerçeve: wenge home, sonraki üç çerçeve tepe home, son çerçeve ise Mudo.

12 thoughts on “Çoklu Resim Çerçevesi

 1. Canımmm,bende çok seviyorum bu çoklu çerçeveleri ama çok beğendiklerim uçuk fiyatlarda (mudoda vardı birtane 180 tl)sonra koçtaşta buldum beyaz sade:)hatta eşimin ve benim ilkokul vesikalık resimleri olurya siyah beyaz onlarıda koydum:)

 2. Mudo’da görmüş çok beğenmiştim ben de… Çok çok güzeller… Bizim evde de var. Ben de eski siyah beyaz resimleri koydum.

 3. ELİF KAYRA; benim de favorim sondaki:)

  HAYAT MELODİSİ; çok doğru söylüyosun dün baktıklarımın içinde fiyatı haddinden fazla olanlar vardı çok şaşırdım..

  ZEYNEP BAYRAM; aa zeynep iyi ki hatırlattın ben koçtaşa hiç bakmadım bir ara gideyim bir bakayım..birde ikeada var ama onlar artık her evde olduklarından pek tercih etmiyorum..

  LALE; ne güzel sen de güle güle kullan Lalecim..

  YEMEK ATLASI; bazen insan çokk sevdiği şeyleri birdenbire yerini farklı ihtiyaçlar alınca erteliyor belki senin de öyle olmuştur Gökçecim=)

 4. Ne kadarda isabetli bir karar olmuş çokta sempatik olacağına eminin . oldum olası çok sevmişimdir çok çerçeve olayını sanırım en yakın zamanda tepehome gideceğim:)

 5. Mudo’da gördüğümde çok hoşuma gitmişti. Ama fiyatı biraz yüksek geldi. Seçtiğin fotoğraflarla emnimim çok güzel olur 🙂

 6. ben bu beyaz cercevelere hayranim..
  ikea da var birsürü hepside cok güzel.. yeni odam
  oldugunda birsürü asmak isterim siyah beyaz fotograflarla..

 7. selam,
  en sondakine bayıldım yanlız mudonun sitesinde göremedim ben onu neden acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website