Seyahatlerin en sık yapıldığı ay; kış aylarından Şubat ayına rastlıyor, ve yolculuk sırasında (hele ki bu uzun bir yolculuksa) insan okuyacak, vakit geçirecek bir şeylere ihtiyaç duyuyor. Ben seyahate çıkacaksam yanımda mutlaka kitap yada dergi bulunduruyorum, ama eğer dergi seyahat sırasında koltuğunuzun filesinde bulunuyorsa işte o bal kaymak oluyor=)

Aylık seyahat dergisi olan Yolculuk; Kamil Koç otobüslerinin konuklarına keyifli bir seyahat için sunduğu;  dolu dolu bir dergi. Seyahat sırasında; kültür-sanattan doğaya, Türkiye’ nin doğal güzelliklerinden gündelik yaşama kadar her konuda yazılmış birbirinden güzel yazıları okuyabiliyor, vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. Dergi bitmeden yolculuk bitiyor..

Bu güzel derginin Şubat sayısına Zeynep’in Evi konuk oldu! Kamil Koçla bu ay seyahat edenler dergiyi kucağına alıp okuyabilir, seyahat etmeden nasıl okurum diyenler ise bu adresten ücretsiz olarak okuyabilirler..

21 thoughts on “Zeynep’in Evi Yolculuk dergisinde!

 1. Zeynep , senin konuk olduğun sayfaları keyifle okudum çok hoşuma gitti .

  Mutlu ve keyifli bir gün geçirmen dileğiyle , sevgiler.

 2. Çok doğru bir seçim, Yolculuk dergisini ve Kamil Koç okurlarını çok şanslı buluyorum, zeynepciğim vakit bulursan bloğumda sani içten gelen bir teşekkür bekliyor kabul edersen eğer…

 3. hiç şaşırmadım dergide yer almasına,alıştık artık seni gazate ve dergilerde görmeye:)
  Tebrik ederim canım…
  Desene Kamil Koç’ta yolculuk çabuk geçecek;)

 4. Ben bu dergiyi çok severim. Bi ayağım İstanbul’da olduğu için sıkça kullandığım otobüs firması da Kamil Koç olduğu için, tv’li sisteme kanmayıp eski usul dergi karıştırıp kitap okuyarak giderim:) Senin blogunun tanıtımına rastlamak da oldukça şaşırtacaktı beni:) Ne güzel bir başarı:)

 5. çok güzel hbr bunlar!
  şu gülümsemen var ya. o kadar seni özetliyor ki. çok mutlu oldum seni görünce şimdi birde okuyayım.
  ama şunu bil ki daha bu ne?!
  ben tv de programa başlayınca konuk alacağım seni 🙂

 6. Tebrikler 🙂 Hatta Kamil Koc olmasi da ayri bir hosuma gitti cunku Buyukbabam Bursa’da KK nin kurulus donemlerindeki en onemli isimlerden biri.. Otobuslerinin tamami KK ya calisirmis.. O nedenle ofislerinde resmi bile durur 🙂 Hala dayimin otobusleri KK ‘ya calisir.. ee tabi bizde ailecek Kamil Koc severiz 🙂

 7. zeynep’cim, tebrik ederim, çok güzel bir röportaj olmuş, fotoğraflar sıcacık herzamanki gibi… senin fotoğrafın ise nekadar hoş ve zarif.
  sevgiler.

 8. Vay Zeynep bu harika bir şey! Daime Kamil Koç’la seyahat etmiş ve Yolculuk dergisini severek okuyan biri olarak isterdim ki bu ay Kamil Koç’la bir seyahat edip gururla dergiyi okuyayım… Ama henüz ev yerleştirme telaşına başlayamadım bile 🙁 Şimdi dergiyi online indirip keyifle seni okuyacağım 🙂

 9. Tebrik ediyorum seni güzel insan,
  resimlerin ve paylaşımların herzamanki gibi doğal ve içaçıcı..
  mutlu pazarlar canım…

 10. bugün ne oldu tahmin et bakalım 🙂 sınıf arkadaşım ankaradan dönerken kamilkoça binmiş veee bi dergileri karıştırayım demiş 🙂 bir de ne görsün mervenin zeynep ablası dergiye çıkmış.. hani bi ara senin bütün resimlerini beğeniyordu gizemden bahsediyorum 🙂 akıl edip alamamış dergiyi utanmış kızdım ona almalıydın diye, ben de merak ediyorum şimdik..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website