Yakın zaman önce twitter’da, ”Çok mutlu olmaktan korkulur mu? Ben korkuyorum.” yazmıştım.. Çünkü öyle güzel haberlerle dolu bir haftaydı ki, çok sevdiğim uykumu bile deliksiz uyuyamadım, küçük kıpırtılara uyandım. Bazen yemek yemeyi unuttuğum oldu, ki bunu pek atlamam! Sanki elime bir yumak verildi, sen birazcık bununla oyna denildi=)

Zeynepin Hikayesi‘ni okuyanlar rastlamışlardır, bu benim blog ödüllerinden aldığım ikinci ödülüm. Geçtiğimiz yılki ikincilik ödülünden sonra, bu yıl da su akar yatağını bulur diyip, oluruna bırakmıştım. Oylamanın başladığını sayfamda bilhassa yazmamama rağmen, bir çok arkadaşım sağolsunlar, oylarıyla destek olmuşlar. Sonra ne olduğunu anlamadan kendimi İstanbul’daki ödül töreninde buldum.. Sonrası tahmin edeceğiniz gibiydi..

Geçtiğimiz yıldan biraz tecrübeli olduğum için, ödülü alırken bir iki cümleye fırsat verilmediğini biliyorum. Tahmin ettiğim gibi yine elimizde ödülümüzle selam verdik ve sahneden indik, halbuki blog yazma sürecinde insan birçok kişiden destek görüyor, hepsini anmak, teşekkür etmek istiyor.Benim teşekkür edeceğim iki insan var…

Şu anda hayatta olmayan, benim mutluluklarımla mutlu olan, kızı olmaktan gurur duyduğum, arayıp babacım ödül aldım diyemediğim için içimin acıdığı canım babama, hem dua ile hem burada teşekkür etmek istiyorum..

Tüm yorgunluğuna rağmen beni oturduğumuz şehirden, Ankara’dan, İstanbul’a ödül törenine götüren, blog yazmam konusunda bana herzaman destek veren huzur kaynağıma, eşime  binlerce kez teşekkür ederim..

Son olarak Zeynepin Evi’ni okuyan, yazdıklarıyla günüme güzellik katan herkese çok ama çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

Zeynep ÖZYAZICI

 

71 thoughts on “Zeynepin Evi/ 2011 Blog ödülleri/ Kategori üçüncüsü

 1. KUTLUYORUM ZEYNEBİM !!!
  çok duygulandırdın beni yine yazınla…
  o babacığına teşekkürün yok muu…
  tutamadım kendimi..
  süzüldü gözyaşlarım duygularını hissederek..
  ne mutlu babacığına,senin gibi bir evlat bırakmış arkasında..
  mutluluğun ve başarıların daim olsun canım..
  zevkle takipteyim her daim…
  sevgiler…
  🙂

 2. öncelikle tebrik ediyorum ödül için =)
  sonrasında baba acısının nasıl olduğunu çok iyi bilen biri olarak seni nasıl anladığımı anlatmak istiyorum, fakat bilirsin bu anlatılmaz =( seni sadece çok iyi anlıyorum =)

  http://eddamy.blogspot.com

 3. Güzel ruhlu Zeynebim,sen herşeyi hak ediyorsun.Tebrik ederim seni şeker hatun.
  Sevgilerimle..

 4. Çok tebrik ederim Zeynep’çim. Blogunu takip eden bizler teşekkür konuşmanı/yazını da görüp hislerini ve düşüncelerini paylaşacaklardır zaten. Yıllar boyu bizlerle olman ve güzel paylaşımlarını sürdürmen dileğiyle…

 5. Zeynep’çiğim can-ı gönülden kutluyorum seni ve sevgiyle kucaklamayı istiyorum.
  İstisnalar kaide değildir ve iyiler daima kazanır.
  Güzel paylaşımların,ayırdığın zaman ve emek için ben teşekkür ederim.
  Ve babacığın da eminim mutlaka gurur duymuş ve sevinmiştir.
  Tebrikler…

 6. Zeynepcim tebrik ederim…
  Babacığın hissetmiştir kızının dudağından dökülen bu güzel kelimeleri.Ruhu şad olsun…
  Ödüllerin de mutluluklarınla birlikte çoğalsın:)

 7. tebrikler..duygularını ne güzel yazmışsın..
  babanda gurur duymuştur seninle elbet…
  başarıların daim olsun
  sevgiler..
  maviumut88.blogspot.com

 8. canım benim tebrik ederim seni:)ne mutlu sana!bebbişten fırsat buldukça blogunu takip ediyorum,pek yorum yazamasam da:((bazen fotoğraflarına bakmak bile beni çok rahatlatıyor:))yazmaya hep devam et,hep en güzel ödülleri al canım..çok öpüyorum..sevgiler..

 9. Tebrikler.. demekki ben ne kadar keyifli bir secim yapmisim seni takip ederek.. Gurur duydum !! 🙂 Basarilarinin devamini diliyorum.. Babacigini da rahmetle aniyorum.. Nurlar icinde yatsin..

 10. Zeynepcim, çok duygulandım yaa, inan..çok içten yazmışsın bu yazıyı. tam sana yakışır bir içerik..hem tebrik ediyorum hem de kocaman kucaklıyorum seni..Başarıların, huzur,mutluluğun hep daim olsun inşallah..Melek babacığın yukarılarda bir yerlerden “Zeynep’inin Hikayesini” izleyip gurur duyuyordur seninle emin ol..Ruhu şad olsun..Güzel şeyleri hak eden bir insansın..Hikayende hep güzelliklere yelken açman dileğiyle..Mor Kulube’den sevgilerle..

 11. şans eseri kesişti yolumuz seninle şu sanal alemde..
  ama ne iyi etmişimde bulmuşum senin gibi yüreği güzel birini..
  ödülün için içten koccaman tebrikler Zeynepcim..
  daha nice güzel günler görmen dileğiyle..
  sevgiler 🙂

 12. Tebrik ediyorum canım 🙂 Senin adına, okurun ve arkadaşın olarak çok ama çok sevindim! Eminim baban da bunları görüyor ve mutlu oluyordur… İçimi açan yazılarının ve güzel fotoğrafarının devamını diliyorum Zeynepcim.

 13. Ay ayy Zeynep canım nasılda güzel yakışmış ödül eline 🙂
  Bizlerde nedense mutlu olunca hemen korkuyoruz….
  Canım benim inşallah güzelliklerle başlayan 2012 aynıı hızla devam eder 🙂
  Sevgiler

 14. Zeynepcim çok sevindim, tebrik ederim 🙂 Gerçi sen bunu hak ediyorsun, umarım bu başarılarının devamı da gelir, mutlulukların günden güne artar :)) tekrar tebrikler tatlım :)))))

 15. Sen de iyi ki varsın. Ne kadar güzel bir haber ve sen ne kadar güzelsin. Su gibisin berrak ve duru ,tertemiz ! Çok seviyorum seni canım ! Hep mutlu ol,başarıların mutluluğuna karışıp çoğalsın !

 16. Tebrik ediyorum canım,
  okumatan zevk aldığım nadide bir blog ”Zeynepin evi”….
  Ayrıca Babana Allah’dan Rahmet diliyor ve seni çok iyi
  anlıyorum:(
  paylaşmak ve anlatmak istediğimiz ne çok şey oluyor
  ama onlar artık yanımızda değil,
  ve özlem…
  Babamı kaybedene dek bilmediğim bir duyguymuş:(
  yine duygulandım bak..
  uzatmadan,
  sevgiler ve başarılarının devamını diliyorum canım

 17. Bu güzel haberle bu masum ve bir o kadar da güzel fotoğrafın ne de güzel uymuş! 🙂 Tebrikler.

  Sevgiyle Zeynep.

 18. tebrikler zeynepp herkesin söylediği gibi yazın fazlaca etkiledi hepimizi.gönül isterdi ordan birinci olarak dönmeni ama ne fark eder önemli olan burda olman.

 19. Zeynepcim canım tebrikler, sen bu ödülü en çok hakedenlerdensin canım. Her alanda başarılarının devamını dilerim.

 20. zeynepcim sen herseye degersın! emınım baban gurur duyardı senınle esıne de kendı adım a tesekkur ederım senı bızden esırgemedıgı ıcın:)
  gonullerımızın de bırıncısısın bunu bil..
  sevgiler..

 21. Kuzummm çoook tebrik ediyorum, hiç sürpriz olmadı bana, çok daha güzel ve özel ödüllere adaysın eminim, sana hep söylüyorum ve seninle gurur duyuyorum. Babacığının da seni izleyip gurur duyduğunu biliyorum, başarıların daim olsun güzel yavrum seni çok seviyorum…

 22. tebrik ederim canım benim, sen benim gönlümün birincisisin. üçüncü diye düzeltme lütfen 😉

 23. Canı gönülden tebrik ediyorum,tüylerim diken diken okudum ve çok sevindim.

  Keyfini çıkar ve keyfinde daim olsun canım;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website