Haftaya güzel bir haberle başlayalım mı?

Evinizi bir gün içinde mevcut eşyaları kullanarak yenileme hizmeti ve ev dekorasyonuyla alakalı kurs imkanı sunan bir isimle tanıştım geçtiğimiz hafta. Decopratique. Faaliyete geçeli uzun zaman olmuş ancak ben henüz haberdar oldum.

Decopratique verdiği bir günlük eğitimle size az masrafla etkileyici bir dekorasyonu nasıl yakalayabileceğinizi, dekorasyonun temel prensiplerini öğretirken, elinizdeki mekanı en doğru biçimde değerlendirmeniz için ipuçları veriyor, yol gösteriyor.

Bununla birlikte bir günde, dahası saatler içinde odanızı eski görünümünden kurtararak, artı hiçbir eşya kullanmadan kendi eşyalarınızla yeni bir düzenleme hizmeti de sunuyor. Sitede incelediğinizde önceki sonraki fotoğraflarıyla da göreceksiniz..

Daha fazla bilgi ve web siteleri için buraya tıklayabilirsiniz..

Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

 

8 thoughts on “Dekorasyon kursu almak ister misiniz: Decopratique

  1. süper bir fikir ve süper bir hizmet..
    böyle bir bilgiyi paylaştığın için teşekkürler zeynepcim, yakın zamanda faydalanacağıma
    emin olabilirsin 🙂

  2. Bu harika bir haber! Siteyi biraz inceledim ama daha öncesinde sana yazmak istedim. Seni takip etmekten çok büyük bir zevk duyuyorum Zeynepcim. Zevkine çok güveniyorum.. Bu güzel haber için ayrıca teşekkürler..Kursa kayıt yaptırmaya gidiyorum şimdi:)

  3. Benim tam da ihtiyacım olan kurs.. Ev dekorasyonunda yetersiz görüyorum kendimi neyi nereye koyacağımı kestiremiyorum birtürlü..Bilgi için Sağol canım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website