Ankara’da geçtiğimiz hafta mobilya dekorasyon fuarı vardı. Daha öncede yazmıştım, ilk ziyaretim olacaktı, pek hevesliydim, gittik. Ankaralılar mı rağbet etmedi, yada acemiliklerine mi geldi bilemiyorum, aslında acemilik de demek istemiyorum, kimi yerlerde ilk, kimi yerlerde 39uncusu olduğu yazıyor , uzatmayalım ben fuarı beğenmedim.. Ruhsuz, kötü organize edilmiş bir fuardı.

Daha girerken bir kısım insan ücret ödedi (bu gruptayız), bir kısımsa birşey sormadan geçti.. Garip birşey var ama ne diye söylene söylene devam ettik.. Otopark çıkışında tekrar ücret ödediğimizde insanlar kornalarıyla protesto halindeydi, biz de katıldık.

Fuarın beni en mutlu edeni Sherwood broşürleriydi! Elimde tuttuğum broşür sayfasıyla yanına koyduğum fotoğrafa anlam veremeyenleriniz olabilir, burada yazmıştım..

Uzun süre sherwood’a ayrılmış alanda elimde broşürle çekileyim diye bekledim, bi rastlayan olduysa fotoğraftan tanıyacaktır, bu haldeydim:)

 

13 thoughts on “Ankara mobilya fuarı ve Fotoğraflarım Sherwood broşüründe

 1. Maalesef Ankaralılar olarak bu fuarda resmen kazık yedik. Ödediğim paraya mı acıyayım yoksa bu sözde fuara gitmek için ayırdığım vakite mi?!

  Gitmeyenler birşey kaçırmadılar… Ayrıca, bir lake mobilya furyasıdır gidiyor, benim gibi lake sevmeyenlere seçenek yokmuşcasına gözümüze gözümüze lakeyi sokmuşlar bu fuarda… Sherwood ve Strongbow’u tenzih ederim. Onlar süperdi.

 2. AN-SE var ya hani gittin mi bilmiyorum,mesela orası da acayip sıkıcı bir yer geliyor bana..Yani sözde mobilya alışveriş merkezimsi bir yer ama soğuk saçma sapan bir yer sanki..
  Mobilya fuarınında aynı olduğunu duymuştum daha önce demek ki öyleymiş sahiden.
  Bir de yetişmiş çok sevindim broşüre:) Eline sağlık mis gibi çekmişsin..

 3. Daha önce gitmiştim hem ürünler, hem organisazyon tam bir falsoydu. O sebeptendir ki bu seneki de hiç mi hiç ilgimi çekmedi:(

 4. Yazık o kadar masraf, emek boşuna… Kuralsızlık, vurdumduymazlık, cin fikirlilik kanımıza işlediği için maalesef bu tip organizasyonlar hiçbir zaman amacına ulaşamıyor…
  Tek güzel şey elinde tuttuğun broşür:))

 5. KİTAPÇI KIZ; okadar güzel özetlemişsin ki, ayrılırken ben de iki markanın tüm fuara yeteceğini düşünmüştüm..strongbow ilk kez duyduuğum bir marka, ama nekadar asildi ürünleri değil mi..komodin üstlerindeki babanın ve annenin kucağında tuttuğu bebekleri sende görmüşsündür o halde:)

  GİZEM; hayır hiç gitmemiştim, gitmeyi de düşünmem bundan sonra zaten..Evet yetişmiş broşürler Gizem bende çok mutlu oldum görünce:)

  ELİF KAYRA; ben İstanbulda yaşıyorken CNR’dakine gitmiş ve çok beğenmiştim..fuar takviminden görebilirsin tarihlerini Elif..

  ZEYNEP BAYRAM; canım zeynebim benim sağol..

  CHİLEK; deneyimli olununca biliniyor demek ki, bizim acemiliğimize geldi:)

  CAFENOHUT; Broşürüme kavuştuğuma ben de çok sevindim:) çok var gönderebilirim:)

 6. Ben de daha önce gidip hayal kırıklığına uğramıştım canım, ama en azından sitelerde tek tek dükkan dolaşmaktansa bir iki firmayı gözüne kestirebiliyorsun. 🙂 bu arada ilk görseldeki yeşil kanepeye bittim 2a koltuk mu firması acaba? sanırım fiyat bilgisi yoktur hiçbir yerde 🙁 sevgiler

 7. Daha önce Altınparktaki fuarlara gitmiştim ve hiç beğenmemiştim..Baştan savma, özentisiz ve otoritesiz tam bir panayır alanı gibiysi Zeynepcim..Ankarada sanırım fuarcılık angarya iş geliyor!Bu yüzden beni hiçbir fuar çekmiyor mobilyaya dair..

 8. ne güzel görünüyor almak önemlimi gezip görmek insanın ufkunu açıyor ve fikir veriyor sevgilerimle:)

 9. İREM; fuarın en iyi tarafı bu, hangi markanın sana daha yakın olduğuna karar verebiliyorsun en azından..ama bunun dışında pek de bi yararı yok sanırım İremcim.. koltuğun firmasını hatırlayamadım, arkasında mağazası da yoktru..öyle orta yerde duran bi koltuktu:)

  MEYRA;İstanbuldaki fuarlar öyle organizeydiki ki ben burada da benzeri olur diye tahmin etmiştim..

  ŞULE ERÖZ;tabii almak mesele değil, ama gezip görmek için gereksiz bir ücret alınıyor ve içerde o paraya değecek bişey bulamamak çok can sıkıyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website