Eskitme mobilyalara olan zaafımdan hep korktum, baktım, dokundum, satın almak istedimse de tereddütlerimi birtürlü yenemedim.. Modern mobilyalara uyum sağlar mı, yerini yadırgar mı’ları bir kenara bıraktım sonra..
 
  
 Sonra geldi, yatağın sağına kuruldu.. Bakıyorum da, iyi hissettiriyor..
Edit: Dresuar: Tepe home/ Ayna-çerçeve: Chakra/ Lavanta buket: Tepe home

30 thoughts on “Beyaz eskitme dresuar

 1. secimlerin sana benziyor, duru, sadece ve beyaz:) sevdigin ciceklerde öyle… gecenlerde bir kitapta okumussun “insanin kisiligi sevdigi ciceklere benzer” diyordu… lavanta hakkinda bir seyler söylememe gerek var mi:) sarildim…

 2. nasıl iyi hissettirmesin? öyle güzel ki… bana bile o kadar uzaktan iyi hissettirdi..
  güle güle kullan zeynepcim 🙂

 3. zeyneeeeeep güle güle eskit !! =)
  cünkü bunlar cooooooooooooooooooooooook ama coooooooook tatlilar..
  o kadar begendim ki nazar degmesin bunlara !!!

 4. moderne de hatta minimaliste de uyar,çok da yakışır,onları birbirine bağlayan iki-üç minik obje yeter:)) sanırım ilerleyen zamanlarda dresuar y.odasından çıkıp daha göz önünda olacağı odalara yerleşecek..:)

 5. canım ,çok güzeller ama o nerden bu nerden yazmamışsın,benim gibi merak edenler kesin vardır.benim bloğuma bir bak ece hanım bakırköyde workshop düzenliyor burdysan gel tamam mı tatlım özledim seni:)

 6. İşte tam olarak da bunu evimin girişine istiyorum. Evet evet kesinlikle bu 🙂 böyle eskitmelisini bulamadım ben. beyaz lake gıcır gıcır bulduklarım. Çokta iyi etmişsin almakla. Güle güle kullan vallahi.

 7. aynada yansıyan görüntünde olsaymış keşke.
  ay canım benim harika seçimler bunlar!
  o çervede çok güzelde içinde ki kare harika!!

 8. çok güzel görünüyorlar.iyi seçim bazen bende bazı aksesuarlar almak istiyorum ama evdekilere uyarmı diye dakikalarca başındabekliyorum.on keregidip bakıyorum..

 9. Fotoğrafı bile iyi geldi bana,kendisinin vereceği mutluluğu ölçemiyorum. Evine de çok yakışmış hani. İyi günlerine yarenlik etsin !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website