17 thoughts on “Ev feneri..

 1. güzel seçimler, kristal bardaklara tealiğht koymakda hoş bir fikir….(şu kristal bardaklarıda bir gün seveceğim hiç aklıma gelmezdi.)

 2. çok güzel ve dinlendirici ama ben en çok çizgili kurdelayı beğendim :))

  böyle bir kurdela aradığım için mi acaba :))

 3. evin her yeri fener, mum oldu zaten…ne zaman biter bu fener aşkı bende bilmiyorum… görseller çok nefis! tam benlik 😉
  bu arada hoşgeldin zeynepcim…

 4. bu fenerler de amma moda oldu ya.eminönün’de gezerken çok rastladım irili ufaklı fenerlere.ilerde kendi evim olursa balkon için düşünebilirim sanırım.hani şu içine mum konulanlardan..

 5. Sen de evin icindeki her turlu alternatif aydinlatmayi seviyorsun belli.. Mumlar, fenerler..:) Abajurlara ve ayakli lambalara da bayiliyorum ben. Onlar da hem orjinallik hem de romantizm katabiliyorlar. Sevgiler.. 😉

 6. ben böyle antika parçaları çok seviyorum, evin bütün havasını değiştiriyolar… fener çok güzel ama sandıktan sehpaya dönüştürülmüş o parça da çok ama çok güzel:)

 7. hep gördüğüm ve başlığını okuduğumda gülümsediğim bir kitap 70lerin başında doğan bana uygun galiba okumalı : )

 8. zeynep çok güzeller bu büyük olanları çok beğeniyorum özellikle…eminönüne yolun düşerse şark hana git mutlaka orada var bunlardan fiyatlarıda çok uygun..

 9. Evimde okadar çok mum var ki inan sayısını bilmiyorum cekmecelerden bile mum cıkıyor arkadaşlarım yok artık diyo 🙂 okadar seviyorum ee tabi fenerleride nerde görürsem hemen alıyorum şöyle büyük bir fener bulamadım hala araştırmaktayım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website