Ekim ayının ilk haftasından günaydın! nasılsınız.. Haftasonu dinlenebilen sayılı kişilerdenseniz biraz şanslınız:)
Dopdolu bir haftasonuydu benim için, Bu sefer cumayı da kattım cumartesi pazarın içine, cuma iş çıkışından başlarsak kocaman 3 günüm oldu:) Her gün fotoğraflandı, dosyalandı kışlıkların arasına kaldırıldı:)
Güler yüzlü Sevil‘imizin daveti üzerine yonca grubuyla kahvaltı yaptık pazar sabahı..Maçka arı kovanında..  Etkinliğin davetlisi Ayşe TÜTER hanım da oradaydı, hasta ve bitkin olduğu gözlerinden okunsa da sorulan soruları bir bir cevapladı..
Yonca gıda ile ilgili daha önceden bilmediğim birşeyi öğrendim, Migros, Bim gibi marketlerde, marketin etiketiyle satılan sıvıyağları aslında yonca imal ediyormuş güvenerek alabiliriz artık:) Ben hep o marketlerin bir yağ fabrikalarının olduğunu hayal ederdim:))
 
Etkinlik sonunda Seda ile tanıştım, nekadar güzel konuşuyor duymanız gerek:)
Birde fotoğrafta o kadar makinenin arasından bana gülümseyen Hilali de ayrıca öperim:)

11 thoughts on “Etkinlik: Yonca ile kahvaltı

 1. Aman da aman yeni gelinimiz yemek etkinliklerine mi katılmış?:P Hihi çok güzel, ah bu etkinliklerde nasıl da kalıyor aklım bir bilsen:(( Ama sizlerin güzel çekimleri sayesinde ordaymışçasına mutlu oluyorum:))

 2. keyifli bir haftasonu olmuş. migros un bahsedilen yağı bir süre önce piyasadan kaldırıldı dendi :S

 3. heheh, kavuştuk nihayet, komikti gerçi kavuşmamız, karşı karşıya kalıp ben zeyneepp sen sedaa derken :)))

  çoook sevindim ama seni gördüğüme 🙂

 4. hilali gördümmm =P bide bu tür bulusmalara katilabilmen ne kadar güzel

  not: mailine cevap verdim =)

 5. bu listeye tansaş ürünlerini de ekleyebilirsin.tansaş a.ş de teyzem satın alma müdürüydü.bizlerde ilk başta senin gibi düşünmekteyken bir baktıkki teyzem bilgi aktardıkça neredeyse bir çok ürünü tabsaş marka alıyor olmuşuz.teyzem emekli ama aklına takılan bir marka ,gözüne kestirdiğin özel üretim ürünler olursa söyle canım hemmen öğreniriz hangi firma ile çalıştıklarını.gıda şakaya gelmiyor malum. çok güxzle bir gün olmuş, resimlerden yansıyan enerjiden belli=)

  izmirde de böyle güzel etkinlikler oluyordur mutlaka, inşallah bir gün ben de davet edilirim=) ( azıcık kıskanıyor muyum ne=)) )

 6. CHİLEK; Canım burada okadar değilde knoorun bir etkinliği olmuştu 3 ayrı yemek yapmıştık işte ozaman ciddi ciddi mutfağa girdim ben! dedim kendime:)

  CANAN; sağol canım senin de kulaklarını çınlattık bu arada özgeyle:)

  SEYHAN; ne kullanıyodun kuzum:)

  STUVEN; yaa bilmiyordum, niçin?

  SEDA; ah karşılaşmamız harikaydı:)

  SENA; senin Türkiyede olduğun zamana da bir tane denk getiricez canım söz:)

  TARİH84; Zannediyorum İzmirde de bloggerların buluşmaları oluyor canım..:)

 7. Bu bim e gelen tatlıları da iyi bir firma uretiyor diye biliyordum ben.Bir de yuva adiyla satilan milföy vs. de(bim de) superfresh ın alt urunu dıye duydum.Yanı duyduklarımın yalancisiiyim ama bunu ogrendikten sonra neden olmasin diyor insan!

 8. Çok güzel bir etkinlikti gerçekten. ben de en kısa zamanda yayınlayacağım:) Seni de tekrar görmek çok güzeldi. Daha fazla sohbet etme imkanı yakalamış oldum. Çok da memnun oldum. Çok öpüyorum canım:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website