Chakra’yı nekadar sevdiğimden sık sık bahsediyorum, öyle ki alınması zaruri bir ihtiyacım olmasa da yalnız mağazanın içinde huzur bulmak için dahi gittiğim oluyor=)  çünkü içerisi bembeyaz ve mis gibi kokuyor..
Mağazaya has o kokunun nereden geldiğini sormuştuk çalışanlarına birkez, herşey demişlerdi..Buraya gelen, raflara yerleşen herşeyin kokusu burnunuza gelen.. Ama raflarda duran çamaşır kokusu da aynı görevi evimde görebilir hissi uyandırdı ve satın aldım..Ve benim de evim chakra gibi kokuyor=)
Yapma çiçek: chakra, ev hediyelerimden..

19 thoughts on “Evim chakra gibi koksun..

 1. ne güzel bir kare canım :)) mis gibidir evde herşey zaten ona ne şüphe :)). bu arada yoktum d.gününü kutlayamadım. iyi ki doğdun canım benim nice güzel yaşların olsun

 2. zeynep!
  beni!
  chakraya götür! :)))

  evin harikadır zaten, miss gibi koktuğuna da eminim. görsellerde fon olarak kullan evini bence ucundan fikir versin bize 😉

  buraya sıkıştırıyorum mazur gör, sitede direkt anasayfaya bağlantı yok! ya geri yapıcaksın ya adresi tekrar gireceksin başka bir yere göz atıp, ana sayfaya dönmek istediğinde.
  mesela bu yorum yazma kısmının altında direkt ana sayfaya link olsun 😉

 3. nasıl bir koku oldugunu bilmiyorum ama tahmin ediyorum ben de temiz evdeki ilk deterjan kokusuna bayılıyorum ve dediğin gibi camasır kokusuna =)

 4. cepaynası; canım oradaki kokunun çok yakınını evinde solumak harika, aa bir de yazmadım ama orada satılan sabunları da tavsiye ederim ben banyo dolabıma koydum , kapağı açtığımda içeriden mis gibi koku geliyor=)

  Nilay; ah bir de burda olup koklasann:) sağol canım..

  chilek; canımmm:)

  stuven; mis miss=)

 5. Burcu; çok teşekkür ederim, evet henüz 1 aylık olduğundan olsa gerek herşey sıfır:) ama yavaş yavaş ikinci el olmaya adaylar..

  Nergis; canım kokusundan ziyade orada olmak bile huzur verici, çünkü heryer tertemiz ve bembeyaz=)

  nermin2; aslında bu kokusuz kuru bir çiçek hatta odundan sapları var ince ince,
  ama ben onu çamaşır kokumla kokulu bir çiçek yaptım=)

  Sena; geldiğinde hiç gitmediniz mi halamla..hmm acaba farklı mağazalardan ona fırsat gelmemesinden dolayı olabilir mi=)

 6. devastator usta; benim sadık izleyicim çok teşekkür ederim benden de sevgiler=)

  seyhan; seni chakraya götürmek yerine chakra’yı da sana götürebilirim aslında=) hmm:)
  canımm dediğinde haklısın ama evimden fotoğraflar zamanla=) şimdilik sadece belli objlerimi fotoğraflıyorum=) birde anasayfa için yukarıda zeynepin evi yazısına tıkladığında dönebiliyorsun yavrum=)

  handan; evet nasıl insana ferahlık verir diğmi o koku, birde çamaşırlar asıldığındaki yumuşatıcı kokusu yokmu o da beni benden alır=)

 7. zeynepcan,
  bu aralar ev dekorasyonu, ıvır kıvır alışverişine ara vereyim diyordum ki, yakaladın beni yahu!
  takarım ben bu kokuya şimdi akşam akşam
  çok kötüsün çookkk
  öpüyorum:)

 8. kokular ve renkler huzur verir bana..aynı duyguları bende birkaç mağazada hissediyorum. mutluluk için aslında büyük şeylere bakmaya gerek yok öyle değil mi?.. bir koku, serin bir esinti bile bizi mutlu etmeye yetiyor 😉

 9. Ben de bayılıyorum Chakra’nın kokusuna.. Ben de aynı soruyu sormuş ve aynı cevabı almıştım çalışanlardan. Birkaç çeşit ürünü de koydum dolaplarıma, banyoma, ama yine de mağazalar gibi yoğun kokmadı:(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website