Bugün kitaplarımı raflarından indirip koliledim, bavul hazırlamak, koliye eşya doldurup bantlamak beni hüzünlendiriyor bu yüzden uzun sürmüyor onlarla haşır neşir olmam.. Yeni evimde onlar için uygun biryer düşünüyorum şu sıra=)
Bu yoğunlukta, bu koşturmacada dinlenmek istediğimde okuyorum..Bakıyorum da; çok az olmuş son bitirdiğim kitapla ilgili yazı gireli, bu arada Nurdan beşergil’in kitabına Nurdan Beşergil’in yorumunu görmek beni çok mutlu etti..Marc Levy de kitaplarını nasıl severek okuduğumu sayfama gelip görmeli=) 
Kitap özetine gelirsek; Kendini yoksul insanlara adayan, onlara yararlı olmak adına kendi hayatını, kendi arzularını hiçe sayan bir kadın, ve bu kadına aşık bir adamın kadını beklemek ya da kendi hayatını devam ettirmek ayrımında yola devam ederken yaşadıkları, yıllar sonrası..
Yine çok güzeldi..okuması çok keyifliydi ve bana çok şey verdi..Artık Marc Levy’nin her kitabını endişe duymadan satın alabilirim..
 

11 thoughts on “Marc Levy/ Neredesin ve kitaplarımı koliledim

 1. bunlar güzel heyecanlı telaşlar, ne güzel =) düğün tarihi ne zaman ki? sen baslamıssın hazırlıklara demek ki yakında.Allah kolaylık versin cnm.

 2. hüzünlü mü gercekten, ben eglenceli olur diye tahmin etmistim esyalarini koli koli paketleyip yeni evine tasimak =)

 3. Canım merak ettim diğer kitaplarına da bir bakayım,bu ara yeni birini okumak istiyordum daha tanışmamıştım 🙂 teşekkür ederim.Sana da kolay gelsin sevgiler.

 4. yeni evinde huzurla okuyacağın çokça kitabının olmasını diliyorum, ahh oralarda olsaydım, nasıl heyecanlanıyorum sen yazdıkça. orda olsam asla bırakmazdım seni:))

 5. eşyaları anlamlandırmak bende de var. Vedalaşırken onlarında hisleri varmışçasına bi de onlar için üzülürüm. Sen duvarlarınla vedalaşacak olsan da, yenilik çoğu zaman iyidir. yeni yerlerine koyarken ki heyecanını da yaz olur mu 🙂

 6. Taşınmak heyecanlı bişi yeni ev yeni eşyalar hepsi insanı mutlu eden şeyler ben 1 sene sonra evlenicem kısmetse ama gün içinde seni okuyup fikir ediniyorum şimdiden o kadar telaş yapıyorum ki anlatamam… Bu arada Marc Levy’ nin kitaplarını da çok merak ettim alıp okumak farz oldu bana:)

 7. Marc Levy..Sayende tanıştığım bir yazar Zeynep ablacım , düğün telaşını önce Sıla ablayla (fasion by siu ) yaşadık şimdi senle yaşıcaz ne kadar güzel tecrübelersiniz siz=)

 8. handancım bir aydan az bir zaman kaldı, ah heyecan değilde tutuştum sanki yarın=)

  Sena; eve götürüp yerleştirmek harika, onlara uygun yer aramak, her koyduğunun yerini yirmibeş kez değiştirmek çok güzel=) ama evde onları dolaplarından çıkarıp boş rafları görmek çok üzüyor beni..

  nehircee; canım Marc Levy okuyacaksan bence keşke gerçek olsa’yı okumalısın ilk önce,
  ben en çok o kitabını sevmiştim=)

 9. chilek; sakınn bu sözünü unutma tamam mı=)
  istanbula gelirsen bende çok görmek istiyorum seni=)

  Eyül fatma kılıç; hemde nasıl onlarla aramda bağ kuruyorum, konuşuyorumda bazen..garipmi bu ki=) yazmaz olurmuyum yazıcam canım=)

  sessizce; canımm burada okuyup öğrenemediğin aklına takılan ne olursa sorabilirsin elimden geldiği kadar yardımcı olurum..benimde az zamanım kaldı telaşlanıyorum=)

  ezgi; tatlım benimm=) ben okadar hoşanırımki bana abla diye hitap edilmesinden=) çok teşekkür ederim hitabın güzel sözlerin için..

 10. Marc Levy’nin bu kitabını ben de üniversitedeyken okumuştum, çok hoş bir kitaptı:) Taşınırken beni en çok zorlayan kitaplarım olmuştu… Bir de ne akla hizmetse kitaplarımı kargoyla göndermiştim! Hem çok fazla yer kapladı hem de inanılmaz ağır olduğu için asansörsüz 3. kata çıkartırken kargocular çok zorlandı. Şimdi iyice genişledi kitaplığım, buradan taşınırken ne yapacağız bakalım:) Ama kitaplık düzenlemek, yayınevlerine göre ayırmak (sen nasıl yerleştiriyorsun bilmiyorum ama), sonra da geri çekilip kitaplığını izlemek çok güzel oluyor değil mi:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website