Başlığın yaşattığı derecede mutlu edecek bir haber mi bilmiyorum, ama ben son bir saattir kabıma sığmıyorum=)Hayalimi yazdığım, ikinci işim saydığım dekorasyonu blogda yazmaya başlamam,
Henüz bir yılımı doldurmadan bu kategoride ikincilik ödülü almam,
bir dekorasyon sitesi olan zeynepin evi’ne taşınmam,
ve ardından dekorasyonu yazacağım köklü bir yayın grubunun giriş basamağında yer almam benim için çok ama çok gurur verici!
Bu uzun ve keyifli sürece katkınız, ortaklığınız öyle büyük ki teşekkür ediyorum bu sayfaya keyif katan tüm okuyanlara=)
Ve bir teşekkür daha dergilerimi taşıyan=) ev dekorasyon mağazalarında geçirdiğim uzun vakitlere ve kahrolası simetrik huyuma katlanan, benden chakra’yı zara home’u pabetland’ı dinlemek zorunda kalan, insanlığına hayran olduğum öbür yarıma!
Okadar yazdım hala sadede gelemedim=)
Ben artık Cafe ruj’da dekorasyon yazıyorum=) İlk yazım için buradan=)

31 thoughts on “Zeynepin Evi Cafe Ruj’da

 1. canım benim harikasın hayal ettiğin şeyin peşinden gitmek, adımlar atmak benim gibi sana da çok iyi gelecek eminim. kişiliğin gibi; gereksiz tanımlamalardan uzak, sade ama anlatmak istediğini net biçimde ortaya koyan yazını çok sevdim, daha nice başarılara…

 2. Hayalleri ile buluşan biriyle karşılaşmak ne kadar mutluluk verici!! Hayırlı ve uğurlu olsun… Bu heyecanın hiç bitmesin 🙂

  Darısı başıma demeden geçemeyeceğim 😉

 3. çok ama çok sevindim Zeynepcim senin adına, yolun açık olsun 🙂 yüreğindeki güzellik tüm hayallerini ayağına getirsin 🙂

 4. Zeynepciğim hayırlı olsun arkadaşım..
  Attığın her bir adım,sana nice güzellikler getiriyor..
  Hep mutlu ol…
  Sevgiler

 5. Canım benim yorumdan önce hemen yazını okudum, çok sevdim. Hayallerinin peşinden gitmek sana çok iyi gelecektir eminim. Güzel yazılarını severek takip edeceğim. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun tatlım:))

 6. zeynepcim samimiyetin güzel sözlerin için çok teşekkür ederim, sağol canım..

  rumeysa; a a nerden twit aldın=) sağol canım=)

  Seyhancım; canım benim çok sağol=)

  Ayşe şakarcan; bu nicedir istediğim bişiydi canım, okuduğum dergilerin birinde yazmak kadar sevindirdi beni=) belki bigün o da olur=)

 7. Burcucum canım; yazıma yaptığın değerlendirme için çok teşekkür ederim, hayalime bir adım daha yaklaştığım için çok mutluyum ben=) sen hayalini yaşıyorsun, buda paha piçilemez bi tat tabi..

  zizim bizim; ne çok sevinirim=) çok teşekkür ederim canım..

  handan; canımm çok sağol..hakedebilmek için daha çok yazmam gerekecek=)

  plndrkan; canım hayal etttiklerine yaklaşmak bile nefesini kesiyor insanı, darısı başına diyorum bende ozaman=)

 8. ne mutlu size ve sizi takip ettiğimiz için bize:) keyifle okuduğumuz yazıların bir gün hak edeceği güzel yerlerde yayınlanacağına gönülden inanıyordum.Şimdi tek beklentimiz severek okuduğumuz o dergilerde, kim yazmış bu güzel yazıyı diye bakınırken http://www.zeynepinevi.com yazısını da görmek.merakla bekliyoruz…

 9. Merhabalar. Sitenizi takip eden sessiz sakinlerinizdenim 🙂 Sizi mutlu eden elbette bizide mutlu ediyor. Çok sevindim sizin adınıza. Hayırlısı olsun 🙂
  Sevgiler…

 10. halanın en az yüzü kadar güzel yüreklisi, gurur duydum yazını okuyunca sana hep söylemiyormuydum önünde çok güzel şeyler var diye, ki daha yolun çok başındasın ben eminim gelecek çok daha başarılara gebe yeterki hedefini yüksek tut hayallerin en güzellerini kur seninle gurur duyuyorum yavrum seni çok seviyorum.

 11. Cok sevindim canim. Tebrik eder, daha fazla güzellikler dilerim 😉
  (Bende sitemde bloguna bakip neden güncellenmiyor demistim. Bu güzel haberle seni tekrar bulmam ne hos oldu)

 12. Sağlıklı mutfak; çok teşekkür ederim=)

  merve; yorumunuz beni öyle mutlu etti ki, çok teşekkür ederim bende çok isterim=)

  Pınar; sitemin sessiz sakinlerini çok merak ediyorum ben=) çok teşekkür ederim izlediğiniz için..

  halaa; çok teşekkür ederim sende bişiyler yazdığın için, ben çok iyi biliyorum benim arkamda olduğunu üzerimdeki emeğin için ben sana teşekkür ederim! =)

  vintage duygular; canımm çok teşekkür ederim, ben sağ tarafta seni de okuyoruma ekledim unutmadan blogum da kapanmadan ekledim=)

  ahucum canım çok teşekkür ederim..

 13. salıncakta iki kişi; uzuuun müddettir izlediğim bir siteden ilk yorumumu almak çok mutlu etti beni teşekkür ederim=)

 14. Çok harika fikir, eski eşyalar hatta kullanılmış olanlar antika olmasalar dahi üzerlerindeki anıları merak ederim hep. Kitapların özellikle okulum sebebiyle hukuk kitaplarının kullanılmışlarını kurcalamayı.. O anıları düşünür merak ederim hep. Satılan bir geminin senelerce kullanışmış olan kahvelik ve sütlüklerini satın almıştık geçenlerde, gümüş görünce pek heves ettim kurdelelemeye şimdi hepsini..

 15. I think that to receive the loans from creditors you should present a firm motivation. However, once I’ve got a small business loan, just because I wanted to buy a building.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website