Brida’ya başlamadan önce kapak fotoğrafının düğün ayakkabılarıma yakışacağını düşünüp ikisini aynı karede fotoğraflamıştım=)Hatta D&R’ı yakın zamanda gezdiyseniz eğer kitabın reklamının duvaklı ve siyah tül eldivenli bir kızın maketiyle yapıldığını görmüşsünüzdür..

Brida hakkında: Hayal kırıklığına uğradığım, heyecanla başlayıp buhranla bitirdiğim kitaplardan biri Brida..Kitabın tamamında büyüyü, sihri, görünen ve görünmeyen arasında gidip gelmeyi, reenkarnasyonu yaşamayı, ruh eşini bulmayı amaç edinen bir kızın çabası anlatılıyor..
İlginiz varsa sıkılmazsınız galiba, ama kitabın akıcılığını da işin içine katarsak buna da garanti veremiyorum=)

Not: ayakkabımın altına ismini yazdırmak isteyen parmak kaldırsın=)

23 thoughts on “Düğün ayakkabılarım ve Brida

 1. Ben istiyorum ve parmağımı da sırasında duramayan çocuklar gibi kaldırıyorum.:)))

 2. Tuğbacım canım yazarım tabii=)

  Chilek; canım benim çok teşekkür ederim aminnn=)

 3. Zeynep, izleme listesine yeni yazı düşmeyince merak etmiştim. Sitene geldim, değişmiş 🙂
  çok güzel olmuş canım..
  ayakkabılarında çok güzel, uğur getirecekler sana 😉

 4. Brida?yı Katar?da yaşadığımız sırada ingilizce olarak okumştum, uzun zamadır türkçe?ye çevrilmesini bekliyordum nihayet gerçekleşmiş 🙂

  canım adresin değişmiş hayırlı olsun ama böyle olunca postların yine gözükmemiş kumanda panelimde, hemen bu haliyle ekliyorum ve bir soru -adres değişikliğini nasıl gerçekleştirdin? (zira lavantabahcesi.com hakkı bende ama blog geçmişimi koruyarak bu adresi kullanabiliyor muyum inan bimiyorum)

  yukarıdaki yorumu diğer yazına gönderme başarımdan dolayı kendimi ayrıca tebrik ederim 😉

 5. Zeynep, izleme listesine yeni yazı düşmeyince merak etmiştim. Sitene geldim, değişmiş 🙂
  çok güzel olmuş canım..
  ayakkabılarında çok güzel, uğur getirecekler sana 😉

 6. Nazo; canım benim çok teşekkür ederim=) bende ayakkabılarımın uğur getirmelerini diliyorum..

  Zeynepcim; canımm çok teşekkür ederim çok tatlısın..

  Handecim bikaç gün yazı giremeyişimin sebebi de aslında birazcık bu yoğunluktu.. teknik destekle çözmeye çalıştığımız bir sürü konu var biri de bu=( halleder halletmez eklicem canım kayıt linkini..ama sizin izlemeye almanıza gerek yok canım..

  Ahu soyak yıldız; canım benim noktalı komlu adrese geçişim blog ödülleri hediyelerimden biriydi..turhost.com isimli site sponsorum oldu ve geçtim, içeriğimi de onlar taşıdılar..
  sitemi taşıyan teknik ekipten görüştüğüm bir hanım var canım istersen maille verebilirim telefon numarasını sana.. danışmak istersen aklına takılanları..

  Steve; çok teşekkür ederim güzel sözlerin için, hoşgeldin tekrar=)

 7. ben ben ben 🙂 unutma beni yazmayı, sakın 🙂
  site hayırlı olsun şekerim..
  bu arada senin kitap tavsiyelerine güvenirim, aynı duyguyu alıyoruz genellikle kitaplardan, tam da bu kitaba elim gitmişti, vakitm yoktu sonra alırım dedim çıktım… bilemedim şimdi…

 8. Sedacım kuzum seni de yazarım tabii.. yazmaz mıyım=)
  canım ben arka kapağında yazanları okuduktan sonra ilgi çekici olduğunu dşünüp almıştım, çünkü bir erkeğin bir kıza doğru yolu göstermesi gibi şeyler yazıyordu ama kitapta bir büyücü bir kıza bildiğin büyüyü öğretiyor..öyle bizim bildiğimiz türden bir büyü de değil..içindeki aura!nın farkına varma, yükselme, enerjisine hakim olma gibi büyüler..bu konular ilgini çekiyor olsa bile anlatımı sıkacaktır canım..yine de sen bilirsin tabii=)

 9. sevgili zeynep sanırım şu sıralar aynı heyecanları yaşıyoruz..ayakkabın çok güzel..umarım ömür boyu mutlu olacağın yolda sana şans getirir..nerden aldığını sorsam paylaşır mısın acaba?
  sevgiler.. mutluluklar..

 10. andromeda; sahi mi=) ben benimle aynı heyecanları yaşayan insanlar tanıdıkça, yazdıkça birazcık daha çok heyecanlanıyorum=)
  canım çok teşekkür ederim tabii paylaşırım, ayakkabılarımı fatihten bir ayakkabıcıdan çok makul bir fiyata aldım..yalnız bir akşam giyeceğim hemde gözükmeyecek bir ayakkabıya büyük paralar vermek istemedim=)

 11. brida, sepete eklenmiş siparişlerim arasından son anda çıkartılmıştır.
  yazını okuyunca isabetli bir karar vermişim onu anladım:)

  çok akıllıca bir seçim yapmışsın ayakkabılar rahat benziyor?
  altına adım yazılsın hatta şimdiden yaz silinmesini garantiye alalım:))))))))

 12. cevabın için çok teşekkur ederim canım ..gelinlik ayakkabısı için bende yüksek fiyatlı bişeyi gereksiz buluyorum..çok zarif ve şık bi seçim olmuş..tekrar mutluluklar dilerim..benim düğünüm de temmuzun ilk haftası sanırım heyecan artmaya başladı 🙂

 13. Aaaa ben neden görmemişim bu postunu ya çok şaşırdım kendime zeynepcim.Bu google reader çok feci bişeymiş sayfan değişmiş ancak bugün farkettim:)Canım ya çok şeker ayakkabılar gelinlik fotoğraflarını da merakla bekliyorum;)

 14. yeni siteniz hayırlı olsun.
  o ayakkıbının altına benim de adım yazılsa hoş olur olmaz mı :))
  belki ben de hemencecik uçaaaar giderim :))
  sevgiler…

 15. 1- 🙂 nokta kom’u sevdim.. 🙂 meğer ne kadar zaman olmuş evine misafir olmayalı, kızdım kendime..
  2- ben de, ben de ,ben de istiyorum!! 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website